Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz pocketpairpp #89695 üzenetére

    S3-at verd is ki a fejedből, bőven 3 éves készülék. Régi már, gyenge a hardver. Eljárt felette az idő, támogatása is megszűnt.

    40-ért kapsz újan Meizu m2-t, modern 64 bites procival, 2 giga ram-mal, egész jó kamerával és korrekt kijelzővel. Időtállósága 2 évig biztos megmarad, egy főverziót biztos frissítenek rajta, 2 év után meg lutri a dolog, bármilyen androidot is veszel. Talán a csúcsmodellek nem avulnak 2 év alatt annyira, de azért meg lehet nézni mennyire rúgnak labdába jelenleg a 2 éves flagship-ek. Kb a mostani középkategória szintjén vannak. Lásd például a Galaxy s4-et, One X+, Xperia Z vagy Optimus G. Nem beszélve arról, hogy garancia ezekre már hírből sincsen és a 2-3 éves napi használatnak is megvannak a nyomai, akárhány fóliát meg tokot tesz rá az ember. Nem beszélve az akksi élettartamának csökkenéséről, amolednél kijelző beégésről stb stb.

    40 körül használtan már viszont én a wp-t is kilátásba helyezném, Lumia 640 és 735 is kapható már ennyiért garisan, de akár egy 830-at is megcsíphetsz ha szemfüles vagy. És wp-n nem kell egy darabig aggódni, hogy lesz e frissítés az biztos. Kevesebb az app az áruházban, de saját tapasztalat, hogy ezzel lazán együtt lehet élni. Én speciel mindent megtaláltam amit droidon is használtam.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák