Új hozzászólás Aktív témák

  • tecsa74

    tag

    Sziasztok!

    Közeljövőben szeretnék vásárolni egy kártyafüggetlen okos telefont.
    A lentebb említett márkákat nézegettem,azok közül szeretnék választani,ebben kérnék egy kis segítséget.
    Az igényeim a következők lennének:
    Külsőre a nagy kijelzős annyira nem jön be,inkább 113-118 mm között tetszene,s alkatilag mint a xpéria M-es,Lg L, téglalap alakú,s nem lekerekített.
    Márkában LG,Sony,Samsung amiben gondolkozom,s ilyen sorrendben.
    Nokia sajnos páromnak a második megy tönkre két év alatt,azt nem szeretnék.
    Jó lenne 512 Mb-nál nagyobb ram,illetve bővíthető külső memória.
    Átlagos felhasználó vagyok,néha fotózok,videózok,viszont nem kell profi szintű kép,de ne legyen gagyi sem.
    Netezést is kihasználnám,de nem vagyok az a töltögetős fajta,egy,két emil,yutube ,szörfözgetés,de ezek azért gördülékenyen menjenek,ne fagyjon,ne kapcsoljon ki,stb.......
    A zenelejátszó -ennek hangzása számomra nem fontos,de azért lehessen használni.
    Wifi mindenképp kell.
    Örülnék,ha átlag felhasználóként az akksi legalább 2 napot kibírna.
    Nagyon fontos a strapabíróság,masszívság,illetve a megbízhatóság.
    Nyilván nem extrém használatra keresek,de azért ne törjön el egy kisebb esésnél.:-)
    Operációs rendszerről nem tudok igényt írni,mert se androidos,se windowzos rendszerű telefonom nem volt.
    Színben mindenképp fekete érdekelne,árban max 70-75 ezer ftig,s függetlenül,újonnan.
    Ha tudtok elképzelésemnek hasonló készüléket,akkor megköszönném az infót.

    Üdv:
    tecsa74

    Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

Új hozzászólás Aktív témák