Új hozzászólás Aktív témák

  • Real Ghoost

    aktív tag

    Sziasztok, lassan 4 év Galaxy S7 használat után készülök egy új okostelefont venni. A Samsuggal minden tekintetben teljesen meg voltam elégedve, a mai napig szépen fut rajta minden, viszont egy baleset folytán pókhálós lett a kijelzője, és szerintem már nem igazán éri meg javíttatni, ezért akarok váltani.

    - Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    100-150 ezer Ft kb a max
    - Használt vagy új?
    új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    hivatalos forrásból szeretném, normális garanciával, lehetőleg kártyafüggetlenül
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    hosszú
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    internet böngészés, youtube, közösségi médiás appok, fényképezés, videózás, zenehallgatás, navigáció
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    maradnék az android vonalon
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    5" és 6" között valahol,

    Nagyon rég nem követem már a piacot ,ezért totál lemaradtam, szóval minden tippet, tanácsot szivesen fogadok, köszönöm előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák