Új hozzászólás Aktív témák

  • north1992

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni Telefon vásárlás terén Mi másban? xD
    A probléma ott kezdődik, hogy már vagy 5-6 éve nem foglalkoztam Androidos telóval úgy szoftveresen és totál megváltozott az alatt az OS felépítése ezért keresek olyan telefont ami a lentebb leírtaknak megfelel

    Szóval ami fontos lenne:

    -Nagy kijelző méret //Phablet nem probléma :D

    -Grafikai teljesítmény nem legelső szempont mert nem játékra lesz használva maximum emulátorozáshoz

    -Kamera fontos lenne mert első sorban videós projektekhez használnám nem akarok külön kamerát venni ezért, mert arra a gatyám is rámenne és nem akarom Hollywoodot bealázni :D

    -Szoftverhez való hozzáférés is egy fontos tényező lenne, hogy egy kicsit még jobban személyre szabhassam pl.: kikaparni belőle a sok hulladék app-ot és egyéb finomságok.

    -Samsung, Huawei, LG kilőve agyon módosított Androidokkal nehéz mit kezdeni. Bár ki, hogy áll hozzá.

    -Ebből következik, hogy minél tisztább és újabb Android lenne a legjobb.

    -Fentebb írtam, hogy videó készítés lenne az egyik főbb szempont de, hogy tovább szűkítsem jó lenne ha a videó rögzítés minősége az 1080P 60FPS lenne. 4K nem szükséges.

    -Nem gond ha Notch-al rendelkezik most nálam a vékony káva az etalon úgy is :)

    Eddig amivel szemezgettem az a Xiaomi Mi 8 és a One plus 6 de nyitott vagyok más telefonokra is. Tudom eléggé leszűkítettem a kört de hátha létezik olyan készülék ami lefedi ezeket a kritériumokat.

    A választ előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák