Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    Sziasztok,

    Segítsetek picit a vergődésemben. :)

    Az eldőlt, hogy maradnék Samsung márkánál. Amit kinéztem legelőször az az A7 2016-os verzió. Viszont kicsit utánaolvastam és az A9 Pro nem sokkal van elmaradva tőle árban, ami jobb, igaz azt UK-ból tudnám megvenni, de az meg 6" és abban a méretben nem vagyok biztos (meg a nagy méretbeli arany színben sem) bár az akksija nagyon jó. Míg az S7E 5.5" mérete egyáltalán nem tűnt nagynak számomra, de lehet csak az edge miatt.
    Közben ráakadtam a C7 verzióra is, aminek szintén nem combos a procija, de legalább 4 giga memória van benne és 5.7", ami már lehet bőven elég lenne, de valószínűleg azt a méretet még bevállalnám.

    Van még olyan Samsung max 150e Ft-ig, ami 5.5-5.7", 3-4GB RAM van benne és megérné? S sorozat és Edge nem érdekel, S5-ről jövök, néztem Note 5-öt is, de az is már másfél éves legalább, bár nagyon tetszik.
    A következő 1-1,5 évre kellene a telefon, netezésre és youtubera főleg, néha kis fényképezés + GPS, e-mailezés.

    Segítséget előre is köszi. Nem tudom melyik készülék felé induljak, ezért kell egy kis "lökés". :)

Új hozzászólás Aktív témák