Aktív témák

  • Erőforrás

    tag

    válasz _ak_ #4977 üzenetére

    De, lehet telepíteni Vistára a spysweepert!
    És a superfetch miatt elég sokat is fogyaszt, és lassít! Ez meg nem a superfetch hibája, hanem a programé.

    A kérdésedre nem válaszoltam ne haragudj, de most pótolom:
    A trójai programok ellen nagyon jó a KIS vagy KAV. Az AVG is jó, viszont a trójaikon kívül másban sokkal gyengébb. Így, ha csak egy kártákony alkalmazásra koncentrálsz, a többi nagyobb eséllyel csúszhat be. Nem a Kaspersky védelmében írom, de ő kiegyensúlyozott védelemre törekszik. Ez a tesztekből is látható.
    Van egy program a Trojan Remover, de nem hallottam jót róla. Sőt! Még vannak ilyen kimondott egy kártevő típusra centralizált alkalmazások, de én nem javaslom őket.
    Ha elfogadod az én véleményemet, és megbíznék a Kaspersky-ben, feltennék egy psyware keresőt, és kész. Illetve ha xp-t használsz tűzfala pluszba és ennyi. Tökéletes védelem nincs. Észzel ki lehet kerülni dolgokat. Ha meg telepakolod az operációs rendszert mindenféle védelmi programmal, akkor instabil lesz a rendszered, és egyik védelmi szoftver sem fogja ellátni a maga feladatát. Az oprendszer, nem erőd.
    Állítólag még ez egy jó kis program:
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák