Aktív témák

  • 12-es csaj

    senior tag

    válasz Fire/SOUL/CD #46013 üzenetére

    Lehet, hogy nem személyeskedésnek szántad, de eléggé megbántottál...
    Először csak szimplán olyan érzésem volt, hogy komplett h*lyének nézel.
    Aztán rájöttem, mi az, ami szerinted óvatos, ésszel netezés.

    De leírom, hogy tudtam volna elkerülni azt a kb. 15 fertőzést vagy fertőzési kísérletet, ami a gépemet érte az elmúlt egy évben:
    Ne használjunk semmilyen szoftverletöltő oldalt, akármilyen nagy, elismert, stb. Persze, tudnunk kell, hogy melyik a szoftver hivatalos oldala, és ott meg is kell találni magát a letöltést, ami nem mindig egyszerű - sőt, van olyan program, amit nem is lehet a hivatalos oldalról letölteni, mert a download gomb a download.com-ra irányít. Ja, az más lapra tartozik, hogy a hivatalos oldalt is feltörhetik vagy hamisíthatják.
    Ne kattintsunk semmilyen de végképp semmilyen linkre, ha számunkra addig ismeretlen oldalra mutat.
    Semmilyen de semmilyen játékot vagy egyéb kis progit ne próbáljunk ki. Semmilyet. --- Ja, ilyenből szedtem be az a gyors böngésző keresés nevű kémprogramot. Lehet, hogy Neked lol, nekem annyira nem volt az...
    Senkitől semmilyen formában ne fogadjunk el közös kiránduláson készült képeket, vagy mondjuk zenéket.
    Ha gyűjtőmunkát kell csinálni, menjünk a könyvtárba, de véletlenül se az interneten keresgéljünk. Ha valami érdekel minket, akkor is könyvtárban olvassunk utána.

    Ha ezeket betartom, nem 15 fertőzés/fertőzési kísérlet, hanem 0 lett volna.
    De azt hiszem, nem burokban akarok netezni.
    Majd visszakeresem azt a hsz-t, amiben leírom a szokásaimat. Mikor megkérdeztem, hol a hiba, az volt a válasz, hogy használjak COMODO-t.

    Az a gondom itt, hogy a leh*lyézést, lenézést, komplett h*lyének tartást többek részéről megkapom.
    A másik oldalon viszont, mikor konkrétan rákérdezek, hol a hiba, mit írtam/csinálok rosszul, semmi válasz.

    Ezért szerintem semmi értelme itt lennem...

    UI: Itt kérdeztem konkrétan rá a saját hibámra. Persze konkrét választ nem kaptam.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák