Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    válasz Sapphi #31262 üzenetére

    Ezt hol tudom beállítani? Hol használjam a kapcsolót?
    Jó kérdés, ez nekem még kínai :D Ugyanúgy csináltam a telepítőt ahogy itt a 2-es lépésben írják. Kivéve a Multibeastet, azt elfelejtettem rárakni annyira megörültem hogy siekrült a telepítőt megcsinálni hogy már próbáltam is :D Szóval azt windowson raktam rá, de valószínűleg rossz helyre, mert 2 meghajtóként látta a pendriveot. Töröljem le és tegyem rá mac-en a zip-et amit letöltök, vagy a kicsomagolt 2 mappát? Macen egy meghajtóként látnám? Van ennek köze a telepítéshez, vagy ez csak utána szükséges?

    Külön semmit nem pipálgattam be, nehogy valamit elrontsak, de megköszönném ha elmondanád pontosan hogy csináljam, vagy linkelnél egy útmutatót High Sierrához.

    petya220: Én is megszenvedtem vele, meg ne kérdezd mi volt a hiba és hogy oldottam meg, már félálomban csináltam szóval semmire nem emlékszem :D Ezért is írtam még este, mert reggel már nem tudtam volna leírni pontosan mi is a bajom.

    Szerk.: Pendriveról bootolásnál kéne látnom az ssd-t is ahol kiválasztom hogy pendriveról telepítsen? Mármint nem a biosban, ott látszik, hanem a Cloverben. Vagy ezzel is kell valamit csinálnom hogy felkészítsem macOS-re?

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák