Új hozzászólás Aktív témák

  • kmaro

    csendes tag

    válasz Dave567 #85087 üzenetére

    Akkor meg kérdem az lg nem azert gyártotta a rgbw-t ,hogy olcson elo tudjun alitani energia takarekos eco panelos tv-t?
    A+ (W) bol nyeri a fényt mert fehérrel nem tudunk szint keverni csak vilagositani nem ?
    A pana a tuti hidd el mert megfizetheto nem huz be 4k ad iszonyat jo a inpout lagja fekete az fekete anyagbol van fem keret stb.
    Néze meg mindenki a belépö szint képét meg a kozep kategoria képét pl mediába es hasonitsa ossze max a sony veri meg. Ja es A energia osztály nem A+ tudud fizika kis energia kis teljesutmény nagy energia nagy teljesitmény.
    Uto irat nem akarom senki kedvét el venni a LG tv vásárlastol ezek szerén vélemenyeim nekem a lg rol en haragszok rájuk mert be huzztak de a magyar szervize nagyon jo elpanaszoltam a 3k rgbw efektust mondta a szervizes ismeri a rgbw de ezert nem fogjak jova irni De jova irta nekem mert meg sajnalt es elismerte o is amit muvel a lg az nem korrekt. Mas hibat kellet irni ra ugy tuduk jová irni es az is olyan 2het volt alaktresz hianya veget kapt jovairast. Amugy kijelzocsere lett volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák