Új hozzászólás Aktív témák

  • rbgm

    csendes tag

    sziasztok

    már jóideje nem léptem be, úh csak olvasgattam az ideírtakat, de mostanra lett több kérdésem is, amiket feltennék:

    1.) A "PH! LEGO klub: cserebereadokveszek" táblázatban nem lehet sortolni és szűrni, vagy csak nekem nem ment?

    2.) ugyanebben a táblázatban azt lehetne esetleg jelölni vhogy, hogy melyik bejegyzés mikori, hogy lehessen látni az újakat?
    (legalább önkéntes alapon a bejegyzés dátumával)

    3.) mi volt nemrég ez a nagy fennforgás a kecskékkel (és asszem talán még a barbárokkal is)?
    a barbárokat még talán érte, h vmi fantasy MOC-hoz jól passzolnak
    ...de mire kell vkinek sok db kecske? :-o
    esetleg a Goat hajónál lecserélni a kockákból összerakottakat - vagy lemaradtam vmiről?

    4.) tényleg kell vkinek barna karton Lego-s doboz, amiben szállítják?
    (ha igen, mire?)

    5.) az Auchan-os akcióból nem nagyon vesz senki semmit?
    1-2 hozzászólást láttam csak, pedig én nem egy készletet kinéztem magamnak (pl. családfa, viking falu, no meg a csillagromboló)
    más nem gyorsult rá ezekre? :-)

    6.) azt jól veszem észre az itteni beszélgetésekből is, hogy egyre inkább az nyer teret, hogy adott vagy MOC-os összerakási alapján összerak vki egy előre megtervezett kész konstrukciót, aztán kirakja a polcra, és nézegeti?
    az meg egyre inkább háttérbe szorul, ami pl. az én gyerekkoromban az alapabb volt, hogy összerakok vmit, játszom vele, szétszedem, összerakok mást, stb.?

    7.) és ha ez így van, akkor nem lehet, h ez okozza, h a mai gyerekek már nincsenek annyira oda a Lego-ért?
    (nekem pl. a kis unokaöcséim voltak így vele már 6-8 évesen is, h "kirakták a dobozon levő modellt, és kész" - aztán meg bevitték az oviba/iskolába a többieknek, mert unták... :-o

    ...egyelőre ennyi lenne - köszi előre is, ha vki válaszol :-)

Új hozzászólás Aktív témák