Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Pár szót az Alpine Lodge-ról, az idei Winter village készletről. Még nincs kész, ahogy a képeken is látszik, de nekem már így is tetszik. Bevallom az első fotók alapján kicsit én is fanyalogtam a méretei miatt, de ahogy most építem teljesen rendben van, illeszkedik a tavalyi készlet mellé, sőt ez önmagában még nagyobb is szélességre és mélységre is, bár ott meg ugye 2 épületről volt szó.
    Tetszik a bejárattól jobbra található fedett kis terasz rész, látszik is hogy ott nem lepte be a hó az ablakot, így a virágok megmaradtak, míg az emeleti részen vastag hótakaró borítja a párkányokat emiatt nem is lehet kinyitni az ablakokat. :) Szerintem nagyon jó hogy ilyen részletekre is gondol a lego, bár gondokom nem ez az első ilyen készlet, de nekem nagyon bejön ez a megoldás. Aztán ott van a fedett fatároló, mellette a hasogatásra váró fahasáb, a fejsze a falon. Aztán szépen megoldották a közösségi térben a feldíszített kandallót a világító kockával, mely bevilágítja a fenti szobában elhelyezett kályhát is. Igaz nem egészséges közvetlenül a kályha mellé tenni az ágyat, de mivel csak ennyi hely volt ezt elnézem most a legonak. Szépen megcsinálták egyébként a lakrészeket is a karácsonyi díszítésekkel, gyertya világítással, szóval nekem eddig tetszik, szerintem egy szép, kellemes téli, karácsonyi hangulatot árasztó készlet lett, méltó tagja a sorozatnak. Maga a fogadó rész is jó lett, a recepciós pulttal, kávé géppel, sütis tállal, a kandalló mellett a 2 fotellel asztallal rajta teás csészékkel és sütikkel, a feldiszített és megvilágított hangulatos kandallóval, az embernek kedve támad bejelentketni egy éjszakára :)

Új hozzászólás Aktív témák