Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    Léghűtés - halkan, de hatékonyan...
    Szerintem elég hatékony léghűtéses gépet raktam össze: egy 3E HGZ-s (Prescott) procit Freezer7Pro-val hűtök, ami 100%-os terhelés (Prime 95 2 példányban) után 50 (!) fokos 20-30 prec elteltével, az X800Pro-t, amin 16 pipe megy, az órajelei pedig 500/500 Northpole 1000 bordáját 2 db 80mm-es Silentblade hűsíti, ha nincs terhelve a kari, akkor állnak a ventik, és 40 fokos a GPU. Egy óra játék alatt felmeg 65-68 fokra.
    A gép oldalában, az oldallap közepén van egy 120mm-es Silentblade, a tápegységben pedig egy szintén ekkora Cooler Master venti, amik ketten biztosítják a huzatot, de NÉMÁN!
    Tehát ezzel megvalósult, hogy éjjel nincs hangja a kicsikének, de több óra Oblivion alatt sem lesz a proci csak 50, a GPU pedig 65 Celsius. Nyílván nappal, mikor ilyen terheltebb :DDD időszaka van a masinának, akkor lehetne hallani a ventiket, de a kinti zajok elnyomják simán, másrészt pedig a játékoknak is van hangjuk, és ezért nem hallom a gépet. Meg vagyok vele elégedve, ja, azt még nem mondtam, hogy a proci 3000-ről 3450-re van húzva, és így 50 fokos... :D
    :C :C :C

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák