Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bowser

    aktív tag

    Mióta a Platos accot elajándékoztam és elkezdtem egy kis accot kb két hete, elég sok dolog vált világossá.
    30-as szint után gyorsan 10 ranked meccs abból 5 win és 5 loose /az elvesztett meccsek közül két meccsen Pantheon illetve Teemo ADC volt, ami még nem is gond de 4 farm 6 perc alatt már őrjítő, az ilyen meccseket nem lehet lehozni/ Silver 3-ba dobott két napja. Jelenleg S1 vagyok 100 LP-vel ami egy csoda hisz akkora hibákat elkövettek a csapatomban(ami még nem is gond, mivel az enemybe ugyanúgy elkövetik).
    El is felejtettem, hogy Gold alja illetve Silver teteje mekkora egy "ELOHELL". Az a baj a legtöbb Smurf ezekben a ligákban játszik és vagy hozzánk kerül vagy az enemyhez és a valódi Silveres player nem tud mit csinálni ellene.

    Amiket a napokban tapasztaltam azzal kapcsolatban leírnék pár dolgot, hogy mire érdemes figyelni ebben a ligában.

    Szigorúan ezek csak a SAJÁT tippjeim.

    Először is ne flamelj! A játékosok azért flamelnek mondjuk valakit, hogy jobb teljesítményt nyújtson. Nem fog jobban teljesíteni, ha leszidod. Semmit nem érsz el vele csak két dolgot. Vagy kilép, vagy még rosszabbul fog játszani. Ha meg már úgyis /nyilvánvalóan/ vesztésre álltok akkor meg már minek? Lépj tovább majd a következő meccsen jobb lesz ha nem akkor az azutánin. Ha téged Flamelnek egyszerűen csak némítsd le. Ne felejtsd ti arra az időre egy csapat vagytok, mindenkinek a csapat tagjai közül az érdeke, hogy nyerjetek. Ha valaki meghal lane-en próbálj inkább tippeket adni neki. Mit építsen, hogy farmoljon. Ha jól teljesít dicsérd meg, abból még nem volt baj soha.

    2, Ne add fel a meccset már a "hősválasztó" képernyőn. Úgygondolod jobb az ellenség csapata? Ne légy benne olyan biztos, légy mindig pozitív hozzáállású.

    3, Ne und meg a meccset! Arra a 30-35 percre mindig figyelj oda nagyon, koncentrálj ne laposodj el, ne csinálj butaságokat! És legfőképp ne add fel az olyan meccset amire még van esély nyerni. Inkább húzzátok el. X+Y a hatodikon eset van amikor az egyik csapat nyerésre állt , elhitték, hogy nyernek , és a gyengébb csapat elkezdett együtt mozogni és lehozták a meccset.

    4,"Tanuld meg a hősöket". Tanulj ,gyakorolj. Tudd, hogy melyik champ mire képes, és mennyit sebez. Mire vagy képes teamfightban és hasonlók. A jól időzített skillek megnyerik a meccset.

    5, Mindig jelezd a társaidnak, hogy valaki elhasználta az ultiját vagy kiment a Flash az enemybe. Ezzel például a dzsungelest segíted, hogy könnyebben gankeljen.

    6, Mindig jelezd ha az ellenség eltűnt a lane-ről. Kellemetlen vitákat szülhet a dolog.

    7, 2 ingyenes wardja van mindenkinek. Használd! De ne összevissza istenháta mögötti helyeken. Obejctivek közelében ahol felbukkanhat az ellenség/számítani lehet rá/. 75 Gold 1 pink ward. Érdemes megvenni és lerakni akár a saját piroshoz vagy kékhez, ezzel a dzsungelest segíted.

    8, Ne kövesd a "könnyű" killt a wardolatlan dzsungelba. Hány ilyen eset volt már. Ment valaki és kiugrottak rá a bokorból. Ne csináld csak ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy nem jön senki az enemyből, vagy ha négyen meghaltak és csak az az egy ellenség maradt.

    9, Gyakran nézd a minimapot. Ha nagyon a lane-re koncentrálsz könnyen azt veszed észre, hogy a dzsungelesed éppen melletted ölik. Vagy a dzsungeles úgy jön gankelni, hogy nem pingel és nem veszed észre mert te farmoltál. Mindig jelezz, hogy éppen mire készülsz vagy mi várható.

    10, Focus Objects. Ne a killeket kövessétek mindig. Nem azzal nyersz. Rendben ha el vagy feedelve az jó. De négyen ne kövessetek egy enemyt, mikor esély van elhozni 2 tornyot. Push push és push. A Nexust törjétek be ne azt az egy killt kövessétek át az egész mapon. És ne felejtsétek, hogy sok goldot ad a lerombolt torony a csapatnak.

    11, Az egész játék alapja a farmolás, ne csak auto attack-kal farmolj, tanulj meg skillekkel farmolni! Persze ne használd el az összes manád/energiád a minionokra de ha ottvan 6 low HP-s minion ne AA-val kezdj hadonászni hanem nyomj csak oda egy skillt. Ennyit megér.

    És akkor írnék pár tippet Lane-re:
    TOP: Ide érdemes tankot hozni. Csak a farmra figyelj, defensiven játssz. Farmolj--->Tankosodj--->Ha kell teleportálj oda ahol kialakult egy kisebb teamfight és segíts be. Persze csak úgy teleportálj az adott helyre, hogy biztos jól jöjjön ki a csapatod a harcból. Lategame-ben ne hátul kullogj, te vagy a tank, kezdeményezd te a csapatharcot. Neked kell a legtöbb DMG-et elviselned , az a lényeg, hogy rád jöjjön ki az összes ulti. Természetesen, ha nagyon "greedy" az enemy lanen akkor öld meg.

    MID: Ide APCarry-t érdemes hozni /természetesen hozható például Zed, Talon, Yasuo is ha van több AP rajtad kívül a csapatodban. De ha Dzsungeles is AD meg mindenki más is rajtad kívül könnyen rátok buildelnek és jóval nehezebb dolgotok van. Farmolj, ha van rá lehetőség ölj és roamolj. Ha jobban állsz farmban mehetsz segíteni a többi lanere. Például az enemy mides hazament, felmész topra /jön a dzsungeles is/ lesebzitek a toppost és mire odaér az enemy dzsungeles addigra a torony be van ütve. Ha nem sikerül nem történt semmi baj, hazamész és mész vissza Midre.

    ADC-Bot: ADCarry. A Fő szempont, hogy te légy a carry. Neked kell a legtöbb DMG-et kiosztanod a meccsen/legalábbis ez a cél/. Teamfightban maradj hátul és onnan lődd az enemyt. Ne te rohangálj elől. Ne légy Rambó! 9-es szinten válts blue trinketre! És használd is ki, életet ment... Megfelelő buildet használj mindig. Példa: 3 tank az enemybe, Miss Fortune nálunk. Feedbe volt. Majdnem full build és semmit nem sebzett a tankokra. Hogy miért? 0 páncéltörése volt.

    SUPPORT: Egy jó ADC-hez kell egy jó support. A te feladatod, hogy megvédd az ADCarry-t az egész meccs alatt. Ne hagyd egyedül, mert könnyen kiszedik. Ne kezdjétek el egymást hibáztatni ha valamelyikőtök meghal early-ben. Többfajta SUPP van ebbe most nem mennék bele részletesen support mainként csak néhány dolgot írnék. Vannak a "shieldes" supportok meg a poke supportok. Shieldes support mondjuk Janna, Karma, Sona /velük is lehet poke-olni/ és vannak a "vér poke" supportok mondjuk Brand, Zyra. Ezeknek az ötvözetei a Braum és pl. Taric. Supportként nagyon fontos a Build. Mindenképp support itemmel kezdj. Ezután Sighstone és jöhet a counterbuild az enemy csapatra. Például van egy Veigar az enemybe? Akkor vegyél egy Mikael tégelyét és használd arra aki CC-t kapott. Kemény AP DMG az enemybe? Mondjuk egy elfeedelt Katarina? Azonnal egy Iron Solarik medálja. Ha nagyon jól áll a csapatod AP Supportként építhetsz AP DMG-re is.

    DZSUNGEL: Először is dzsungelszörnyek. Te azzal fejlődsz abból van a farmod. Amit érdemes elfelejteni: Ne írj be olyat még a hősválasztó képernyőn, hogy "level 3 gank mid". Felesleges. Oda gankelj ahol szükség van rá, ahol az enemy pushol. Nem öltétek meg? Nem gond..Lesebeztétek, valószínű kijött a Flash is. Sokat számít. Segíts a Midesnek egy KÉK erősítéssel HA van rá lehetőség. Soha ne indulj meg negyed HP-val gankelni. Fölösleges, könnyen kiszedhetnek és a csapattársaid hibáztathatnak. Kivéve ha az adott Lane-n olyan low HP-val van az enemy, hogy egyértelműen ti szeditek be a killt. Ne Smiteolj azelőtt egy dzsungelszörnyet, mielőtt ráfordulnátok a sárkányra. Ha nincs az kellemetlen, könnyen ellophatja az enemy a már lesebzett sárkányt.

    Nagyjából ennyi dolog jutott eszembe, ezek csak az én egyéni tanácsaim, akinek segít segít akinek nem annak nem. Vannak meccsek amiket nem lehet lehozni. AFK, feeder egyéb tényezők miatt. Nem gond le kell nyelni emiatt ne idegesítsd magad majd a következő meccs jobb lesz. Nincs minden meccsen AFK meg feeder...

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    kenwood

    Én azt vettem észre, hogyha egy adott Lane-n folyamatosan nyersz akkor elkezd a másodlagos pozicíóba rakni. Én topon zsinórban nyertem háromszor utána midre rakott. Amikor Supportot jelöltem meg elsőnek és 8 win volt egyhuzamban utána a másodlagosra rakott szintén midre. Bár lehet csak bemagyarázom magamnak és semmi alapja nincsen :)

    "es elkezd erosebb toposokat rakni ellened"

    Na erre aztán tényleg nemtudom a választ :D Szerintem Team MMR-t néz. Tegnap is volt olyan, hogy két platos az enemyben nálunk meg három silveres. Megnéztem a meccseiket és az utóbbi 5-6 ranked meccseiket elvesztették.
    Én is mikor mélyponton voltam Plat 5 0 LP-vel akkor dobálta hozzám a gold 3-4-es playereket meg enemybe is. Csak én voltam platos a 10 ember közül.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Ryder1 #46795 üzenetére

    Az eset mikor valaki jobban örül a loose-nak mint a winnek :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz hugi0 #46797 üzenetére

    Én normálnak látom :D

    Normálon simán előfordulnak ilyen balesetek.
    Tessék, ezt a meccset 4 napja mentem mikor még Level 29 voltam:
    Katt

    Nem volt könnyű de hozható volt..Kb így dobálja össze vissza normálon az embereket. Mivel te felmentél a Lolnexus-ra és PrintScreen-t csináltál, hogy milyen rossz a MM már részedről érzem, hogy kicsit feladtad a meccset mielőtt elkezdődött volna :)

    Normálon tudsz (gyakorlás miatt, ha szerencséd van) Master Tier és Challanger játékosokkal játszani. Képzeld kezdődik a meccs megnézi az ember lolskillen meg lolnexuson látja például, hogy Master tier vagy Dia 1 az illető és már fel is adta meccskezdés előtt. Így nemcsoda, hogy mindig nyernek. :N

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    Na azthiszem megdöntöttem az egyéni rekordom :D

    5 napja lettem Level 30, rögtön utána 10 besoroló meccs. Silver 3(0 Lp)-ba dobott.
    4 napon keresztül csak ranked-->Gold 3 (25 Lp).

    Kanczy

    Ok, ok ok. Overfeedelt az összes, engem az érdekel inkább, hogy a Twitch ilyen csapatban 9/9-ben végzett akkor, hogy játszana ha normális együttműködő csapatba raknák egy jó Suppal? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Kanczy #46810 üzenetére

    Ábrával:

    Bár itt csak két nap különbséggel jelzi az S3-G3 változást. Első két nap nem tudom mit csináltam :B

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz micafighter #46815 üzenetére

    Néha Suppként néha midesként. Silverbe meg topra is jó :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz micafighter #46817 üzenetére

    Lehet csak nehezebb. Mondjuk egy Jannával baromi nehéz kikerülni Silver 5-ből. Ezt tapasztalatból mondom :D
    Azért mert nem tudják, hogy mire képes. Mik a képességei stb..

    Viszont Platba ha jó vagy vele dőlni fog a "Free LP" :)

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz SkiDev #46827 üzenetére

    Nuh ez lehet hosszú lesz de kérlek olvasd el ! :D

    Először is. Játék chat részével ne foglalkozz. Csak a fontos infókra reagálj a csapatodon belül. A csevegés[Mind] azaz enemy chat részét kapcsold ki. Valaki elmondaná mi értelme, hogy játék közben az enemy csapattal beszélgess? Semmi. Ezért, hogy ilyeneket beírjon az ember, hogy "Rekt xd haha" semmi értelme. Amit meccs végén írnak az a győzelem által szerzett gőg, taknyukat nyálukat beléd törlik(persze tisztelet a kivételnek). Aztán ezek az emberek mennek még egy meccset elég durván kikapnak és nyomják mindenkire a flamet ezerrel és ők nem hibásak. Ők vannak a legjobban felháborodva ha "iziznek" nekik.

    Másodszor ez egy normál game gyakorlásnak remek. Ha win ha loose teljesen mindegy. Jó nem kell szándékosan veszíteni meg trollkodni, de teljesen mindegy a végeredmény.

    Mint Support a Supportnak néhány jó tanács: Ne válts olyan gyorsan a Rubin látókőre. A jégkesztyű is ráér későbbre mikor jobban álltok. Egy elfeedelt Fizz ellen és egy erős Gragas ellen inkább Iron Solarival kezdj(persze Sighstone után)mivel a közeledben lvő összes szövetségesnek 15 varázsellenállást biztosít + ha aktiválod AP pajzsot kap mindenki aki a közeldben van. Itt ennél a meccsnél teamfightban ez elengedhetetlen lett volna. Utána jöhet a többi item.
    Nagyon fontos, hogy ha megvan a Sighstone válts át red trinketre:

    Mivel nem csak lerakni fontos a wardot hanem ki is szedni az ellenség wardjait.
    Tristana-ra a vérszomjas helyett egy Eleven Szablya kellett volna, hogy leszedje magáról a Fizz ultit , Bard Q-t (ha stunnol), illetve a Riven stunt.
    Gondolom A Gnar-t is kiszedték könnyen a Hard AP-sok az enemyből. Egy AP deffes iteme sincsen. Ilyenkor tanácsolni kell neki, hogy mit buildeljen. Ok Riven 7/6-ba volt de ki is jelentett nagyobb veszélyt rá nézve? Hát persze, hogy a Gragas meg a Fizz. Konkrétan hiába voltatok hárman tankok ha nem volt aki kitankolja a két elfeedelt AP-s DMG-et. Látom Tristana próbálkozott csak az AP deffel de az olyan itt mint halottnak a csók. A Gnar-on meg az az őrangyal...

    Vannak ugye meccsek amiket nem lehet megnyerni(hogy magamat idézzem), de ez nem ilyen volt. Két dolgot lehet ilyenkor tenni/chatba írj nekik, hogy mit csináljanak/. Szét kell Wardolni a saját dzsungeletek mindkét részét. Megvárni míg egyedül vagy ketten jönnek és szépen leszedni őket egyesével. Ha együtt jönnek akkor úgyis mindegy 100% vesztesnek hitt pozícióból akár kijöhetsz győztesként is, próbálkozni kell.

    Tényleg nem szaporítanám a szót mert ez csak egy normál meccs volt és tényleg maximum gyakorlásnak volt jó de ezeket a dolgokat alkalmazni kell rankeden is. Ha egyedül mész Rankedet Bronzban felejtsd el a Leonát, Jannát meg az ilyen Supportokat. Esélytelen velük feljebb jutni. Ha Support main vagy és máshova nem tudsz vagy nem szeretnél menni kezdd el gyakorolni például a Brand Supportot. Bronzból 1-2 hét alatt kijössz vele. Miután feljebb mentél, mondjuk Silver teteje ott már hozhatsz Leonát. Ha premadebe vagy egy jó ADC-vel jöhet Bronzba meg Silver aljára is a Leona és egyéb shieldes support. De akkor aztán védd meg4 :P

    Magamról:
    Én márciusban egy Silver 5-ös játékos voltam. Janna mainként nem tudtam Silverből 5-ből feljebb lépni. Akkor elkezdtem fórumokat olvasgatni mint PH!-s tag rátaláltam erre a fórumra is. Ráírtam egy srácra aki aktív volt még erősen itt (markedone94). Ő ellátott engem jó tanácsokkal , de csak nem sikerült feljebb mennem. Megkértem, hogy jöjjön velem pár DUO meccset. Gyakorlatilag megtanított játszani, mire fókuszáljak, mire figyeljek a flamelést erőteljesen felejtsem el. Nagyon sokat tanultam, ha vesztésre állunk nem a hibás játékosokat keresem hanem megpróbálok segíteni és a győzelemre törekszem. Ha te Dzsungeles lennél és kapnál egy ilyet chatbe, hogy: "OMG Noob jungler gank top". Szerinted jobban teljesítenél? Nem. Sőt ha felmész topra lehet mindketten meghaltok. Vagy ha az ADC-d elkezded szidni. Akkor se lesz jobb. Gold 5-ből Supportként hamar Platos lettem Solo-ba. Most elkezdtem egy kis accountot, 5 napja kezdtem a rankedet Silver 3-ba dobott a 10 promó meccsem után. 4 nap alatt S3 0 LP-ről G1 51 LP-ig jutottam. Még 5 Win kell a Plathoz ami szerintem ma meglesz. El se hinnéd, milyen egyszerűek a meccsek ha mindenre odafigyelsz és segíted a csapattársaid.

    Ha bármi kérdésed van nyugodtan keress privátban, de felvettelek játékban is.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz micafighter #46839 üzenetére

    5 ember kell, hogy jelezze a töltőképernyőn. Viszont nem kell 5 ahhoz, hogy a játékban TAB lenyomása mellett kiírja a neved alatt.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Lokids #46843 üzenetére

    Tessék én kis naív azt hittem ma már plat 4 felé haladok de tévedtem. Összeszedtem egy kisebb loose streaket és most Plat promó és Gold 1 között "lötyögök".
    Volt pár olyan meccs amin akármit lehetett csinálni esélytelen volt.
    Vayne top nálunk, Jayce az enemyben 1:55-nél már meghalt a Vayne :D
    Utána a 3. percben. Elindult felfelé a dzsungeles meghalt mindkettő. Lejött a Dzsungeles botra amit amúgy elég szépen tartottunk megáll bokorban. Simán gankelhető de csak vár. Csak vár.

    És itt most tennék egy kitérőt. Mekkora Murphy már, hogy a mi dzsungelesünk a meccsek nagy részében csak vár a bokorban vagy fail gankeket ad, erre jön az enemy dzsungelese és nyom egy hibátlan ganket és mindenki meghal :D

    Sajnáltam ezt a meccset mert volt egy megbízható csapatjátékos Viktorunk aki azért próbálkozott de hiába volt 4/2-be ha az enemy Jayce topon 15/2-ben volt és ugye ne beszéljünk egy igazán elfeedelt Jayce DMG-éről.

    Na mindegy próbálkozni kell talán ma jobb lesz :D

    Lokids:

    Az Annie-s meccset hogyhogy feladtátok? Elég low stat volt mindkét csapatban (Értsd senki nemvolt 10/0-ban). Ez az a fajta meccsnek néz ki ami még hozható is akár. Egy jó helyezkedés és beszedtek 3 killt rögtön nem olyan drasztikus a helyzet. Bár nemtudom mi történt ezen a meccsen. Vagy, hogy ki nyomta ezerrel a flamelést :D

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Beni97 #46854 üzenetére

    Na akkora végeredmény...
    Augusztus 18.-án kezdtem a rankedet Silver III-ba dobott 0 LP-vel.
    Most Augusztus 23.-án 2:50-re meglett a Plat 5.

    Első promó Platba nem sikerült. 2 meccs Win a többin random trollokat kaptam (Riot imád engem). Értsd nem ügyetlen player aki segítségre szorul hanem igazi nagybetűs TROLL. Nembaj utána nekifeszültem mégegyszer és másodikra meglett. Nemmondom, kemény meccsek voltak. De ez az 5 nap is kemény volt de leginkább fárasztó.
    1 meccs Annie-vel, 1 meccs Jannával és 53 Zyrával. Zyrával amúgy 41 meccsen S-/S/S+-t értem el, és több mint 70.000 pontot szedtem össze vele ezalatt az 5 nap alatt. Midet kétszer mentem, a többiben csak Support. Nem boostolt senki(nem is kell).

    Ez viszont epic:

    Beni97:
    Még ha nem is hangolja le a csapatot, akkor is mindenki őt figyelni a meccs alatt, hogy életben marad-e.
    És akkor azért kapna ki a a csapat mert rá koncentrál.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz SkiDev #46891 üzenetére

    Náluk Heimerdinger Support. Support item nélkül. Doran gyűrűvel lement botra. Szegény ADC aki vele volt :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz SkiDev #46895 üzenetére

    Na faja :D
    Én nem vagyok ilyen szerencsés.
    Plat 5 100 LP meglett. De azok a promó meccsek... Elsõ minden ok megnyertük. A másodikon kikaptunk az is ok, legalább a harmadik izgisebb lesz. Elsõ meccs:Champselectbe megkérdeztem mi legyen Zyra vagy Janna. Ketten mondták Janna így elhoztam. Sajnos kaptam magam mellé egy Gosut aki meccs végére valami 3/16-ba volt. Nagyon gyenge volt ADC-nek. Yasuo volt nálunk miden az kapott egy kis feedet. Elég szarul álltunk, így megbeszéltem vele, hogy félig tank félig LifeSteal legyen + Kap a Shieldem által + DMG + Pajzs + Iron Solari + Mikael + Hívõk töménje.
    + Tornádóm használja ultihoz. Volt még rajtam felemelkedés talizmánja is a sebesség miatt. Mi ketten elintéztünk egy elfeedelt csapatot amiben volt Fióra, Twitch, Lee Sin, Veigar és Leona. Nexus turet se volt már nálunk egy inhib se. Életem legfárasztóbb meccse volt agyilag.
    A többi meccsen meg a szokásos random trollok :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Kanczy #46927 üzenetére

    Igen a Relic Shieldet én sem látom (illetve az elkészült Hegy Arcát).

    A Jégkesztyű a passzívja miatt felesleges.
    Helyette különösen ajánlom a Fagyos szívet.
    Locket az mindenképp jöhet neki.
    Gyakorlatilag leírtam ugyanazt amit te :D

    Xpeira.ZENO:

    Igen egy ideális teamfight valahogy így nézne ki:
    5 vs 5, mikor egybevergődtek az enemyben, egy kellemes Braum ulti(ezalatt a Fagyos Szív és az Iron Solari passzívja működik 15%-kal kevesebb támadási sebesség az enemynél illetve + 15 Varázsellenállás a te csapatodban) emellé még a megfelelő időben elnyomod az Iron Solari aktív képességét ami pajzsot ad a csapatodnak. Eközben figyeled ki kap CC-t és már nyomod is el Mikael tégelyét rá. Persze mérlegelni kell, hogy ki kapja meg de mivel életerőt is ad vissza lehet érdemes arra a playerre rakni aki a "Carry" nálatok. A lényeg az ő maradjon a legtovább életben a csapatodban! Mivel mindenki őt fogja fókuszálni persze B1-ben de még Goldban is sokan agyatlanul skilleznek össze vissza mindenkit akár a supportot mellette meg a Carry lesebez mindenkit. Üthetik hárman a szupertankos Blitzet ha mögötte a Jinx Runann-el meg a rakétáival lövöldöz titeket. Hidd el előbb végetek mint annak a Blitznek. Blitzcranknek kimegy egy ulti egy felesleges Q a levegőbe egy felütés, utána csak néző üzemmódban lesz. Annyi ilyen teamfightot láttam te jó isten. A rossz fókusz a vesztes enemy-t is a győzelemre emelheti. Braummal amúgy nem kell félni ha megindul a csapatod ugorj szépen előre nyomd a Q-t cseszegesd az enemy-t.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz kenwood #46932 üzenetére

    Én ezt csak 5 vs 5 teamfightra írtam.

    Horytnica:
    Látom visszaestél Silver 3-ba. Mi történt ? :D Közöld a néppel kérlek!

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz mark! #46937 üzenetére

    Én soha ebben az életben nem mentem volna le Supportnak, ha Mistery Giftbõl nem nyitok egy ciklon Janna Skint. Na de akkor már ha kinyitottam, ki is próbálom. Szerencsére a random ADC jól játszott. Nagyon komolyan megtetszett, ekkor kezdtem el gyakorolni a komolyabb supportolást. Az összes Support amit használok már több mint 1.200.000 pontot tesz ki összesítve( ebbõl 560.000 Zyra és 325.000 Janna)./2015 Szeptembere óta játszok/
    Sikerült elérnem mára azt a szintet(EX Silver 5 játèkosként), hogy 1 hèt alatt Silver 3-ból felcarryzzem magam Supportként Plat 4-ig, és lehet nekiugrok Plat 3 is meglesz mára. Szóval javaslom a Supportok gyakorlását igen keményen. Ha van saját csapatod gondolkozhatsz egy Sorakán is akár :)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    Pedig azt hittem már kijöttem onnan ahová boostolják az embereket :D

    Jó Dariusról ordít, hogy smurf (például farm, meg lehetett látni, hogy figyel az apró részletekre). Amikor 4 percnél 0/3-ba van a Fiora elindult felfelé Hecarim. Mindkettőt kivégezte az ultijával. Ok. Ezután szépen megkértük csak farmoljon a turret alatt mivel Darius még nem volt olyan tankos. Simán megoldható lett volna. Nemtette inkább kiment 1 vs 1 harcra vele(??).
    Na elindult Taliyah meg Heca föl és akkor sikerült megölni. De kb ennyi volt, mert Rammus utána a fenti brushban campelt :D Fiora megint meghalt utána 16(!) percnél már hiányzott a második top turret. :/

    Igen kb ezt a meccset nyerhetetlennek tartottam. Fel adni se tudtuk 18. percnél befejezték. Bár ketten nálunk jobbnak látták az "open"-t és az AFK-t látták a legjobb megoldásnak tök jogosan :D

    Most 56 LP-n vagyok Plat 3-ban. Ha szerencsém van elég két Win ha nincs 3 kell Plat 2 promóhoz. Jó lenne :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    LCS Spoiler:

    A CLG elég durván elkente az Immortals száját az első meccsen. Kiváncsi leszek a kövi meccsre. :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    Hosszú éjszakázás, fárasztó meccsek :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    Megtaláltam a legutáltabb játékosviselkedést LOL-ban. Champion selectbe akit dzsungelesnek dobott bepickelt egy Yasuo-t. Na mondom, dzsungelbe? Nembaj nyitott vagyok az új és érdekes dolgokra, bár egy picit fenntartásokkal kezeltem a dolgot. Smite kiválasztva neki. Erre beírja miután pickelt, hogy õ a mides. Szegény IGAZI midesünk az utolsó 3 másodpercben választott egy first play Gragast. Valamilyen csoda folytán nyertünk és a Yasuo volt nálunk igazi negatív statba. Flamelt mindenkit, afk akart lenni és õ volt az elsõ aki meghalt. Unom már a Yasuo maineket. Meg mindenki midet akarja. Mindenki le akarja hozni a meccset de soha senkinek nem sikerül... :)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Imilenni #46988 üzenetére

    Nincsmit :D Kár, hogy már 1 hete volt :D

    Mai napom:
    Sajnos kikeltem önmagamból /meg fáradt is vagyok/ ezért pont azt csináltam ami a legnagyobb ellenségem a lolban mégpedig flameltem. Megkerestem a leggyengébb láncszemet és toltam a mocskot az arcába. Láttatok már olyan meccset ahol a dzsungeles egy ultit nem nyomott el ? (Ez egy amumu lenne). Megnéztem a match historyját és egy vicc. Plat 1 és csak loose meccse van. Azt hiszem van 1-2 Win de ott is 2/5 meg 1/5-be van szóval valaki carryzett neki. Megnéztem részletesebben ez egy Smurf Acc. Valószínüleg Diásként vette és már le is esett Plat 1-be. 22. percnél, hogy lehet valaki 0/2/0-ba dzsungelesként? 0 gankje volt, 0 ultija, gyenge farmja. Mikor megírtam neki, hogy jó lenne már egy gank így 22 percnél mindenkit lenoobozott. Maximum Silver 5-ös játékos lehetett. Nagyon jó indulattal.

    Ok Riot oda-vissza dobálja az embereket egy-egy meccsen de mikor már a harmadikon van ez már felforr az agyvizem. Igen csak egy játék.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Chuzzlee803 #46991 üzenetére

    Én tényleg leszoktam a flameről. Csak ma kijött.
    Most id 0/5 Darius topon + lejött szándékosan feedelni az enemy Jhint. Utána kilépett.

    5 perc múlva visszajött és lehozta a meccset. Beteg világ.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz FoLey-v #46995 üzenetére

    Az, hogy Gold 5-ös semmit nem jelent. Például ma normálon egy Dia Jhint elvert egy Gold 4-es Tristana.
    Vannak sokkal jobb Silveres playerek mint boostolt goldosok.
    Azt viszont rühellem ha valakit azért szidnak, hogy melyik divben van. Például meccsen próbálsz segíteni és mondják hallgass már el te csak egy Silveres vagy.
    Mégegyszer elmondanám én egy kőkemény Silver 5-ös játékos voltam 0 LP-vel több hónapig. Hogy miért?

    -Nem használtam wardot
    -Mindig a killre mentem még úgyis, hogy esélytelen lett volna , hogy 1 vs 1-ben nyerjek
    -Szétflameltem a meccset. Ha valaki nem tetszett vagy feedelt már ment a flame.
    -Sz*rtam az objective-re.
    -Futottam a wardolatlan dzsungelba megölni a low hp-s enemy-t és megöltek.

    És még sok apróság. A lényeg, hogy meg kell tanulni MI a játék lényege. Feedbe vagy? Az szép és jó..De a nexus betörésével nyersz LP-t nem a killekkel, meg a semmittevéssel.

    Ha már tudod a lényeget másik fontos dolog a championok. Tanuld meg használni őket. Tanulj meg spellekkel farmolni.
    Sokan tudják mit csinálnak ami győzelemre viszi őket, pedig nem. Ha a játék lényegét tudod /úgy mint én/ akkor 2 nap alatt Gold 5-ből Plat 5 lehetsz (persze függ, hogy kinek mennyi ideje van játszani, de folyamatos játékkal 2 nap alatt megvan).

    Igen amikor elkezdtem majd 2 hete rankedezni én is kaptam Silverbe meg Goldba gyenge képességű csapatot. Ez van le kell nyelni. De sokkal kevesebb alkalommal van rossz csapat mint normális. Azokon a meccseken kell carryzni.

    Fontos még a csapatösszeállítás. Nézzük botot. Egy Vayne Janna páros halálra van ítélve egy Draven Leona páros ellen. Vagy egy Draven + Zyra ellen. Ne keljen mondanom, hogy miért.

    Mai nap:
    -Sajnos már két napja Plat 2-ben punnyadok. Kicsit gyengültem, ma összeszedtem magam de hiába :D

    A Legjobb ADC-m volt 0 dodge képességel állandóan behookolta a Thresh. Mondom óvatosabban, aztmondja Chill. De csak nem sikerült neki. Egyedül Graves volt játéban, Urgot 0/10-ben volt 19 percnél. De még utána is kiállt a Rivennel 1 vs 1-re. Graves hiába ment fel. Miden Ahri is csak azért volt ilyen statban mert Graves babysittelte. Tristana természetesen értette a dolgát, sajnos Lucianról nem mondható el ugyanez. Basszus pedig semmit nem csináltam másképp mint minden meccsen sőt lesebeztem botot a fenébe Lucian flash + heal de a low hp-s Tristanat se tudta megölni. Na mindegy megyünk tovább, nem kell PRO team mellém csak ne overfeedeljenek és nincs is gond.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz jkrisztian #47045 üzenetére

    Szia Krisztián!
    Azt mondják ha valaki Dota után kipróbálja LOL-t annak gyerekjáték lesz. Pikk pakk meg fogsz tanulni mindent. Persze sok az egyéni dolog, azt mindenképp meg kell tanulni.
    Én 85 %-ban csak egyedül játszok, de jó lenne egy két tag mellém TS-en is. Az a baj velem én túl sok időt játszok és nem találok olyan embert aki mégegyszer ennyi ideig nyomná mint én. Max 1-2-3 meccs aztán mindenkinek más dolga van TS-en se tudnak mindig lenni az emberek. Szóval igen jó lenne valamilyen komolyabb játékosbrigádba vergődni :-)

    Kanczy:
    A sikersztori akadozik :D Mikor már csak egy win kéne Plat 1 promóhoz mindig valami történik ami miatt nem tudom megnyerni :D Akármit csinálok Szóval Plat 2 80 LP jön egy Loose. Utána egy Win. Utána egy Loose :D Most Plat 2 85 LP-n vagyok 1 napig lehet csak pihenek be se lépek a játékba... 11 Win kéne Diához, mindehhez van bő 71 napom. Az érzésem az, hogy meglesz még a szezon vége előtt bár nemtudom. 160.000 pontot nyomtam le Zyrával, úgyérzem kezdek befásulni vele lehet elő kell vennem a jó öreg Jannát akivel(ha hajlamos rá a csapat) még carryzni is tudok :D

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz jkrisztian #47052 üzenetére

    Normálon ez epic eredmény. Nekem 45 Win 21 Loose de a végére mire meglettem 30 már Challanger meg Master tiereket dobált na mondom elég lesz.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Beni97 #47062 üzenetére

    975 szokott lenni :)

    Viszont a visszatérő Championship Riven nemtudom. Akár még 3250 is lehet.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz stefyY #47073 üzenetére

    Elég kaki a helyzet én ezt tudom.

    Megpróbálok pár momentummal segíteni a kövi hozzászólásban csak most rankeden vagyok :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz stefyY #47075 üzenetére

    Ez egy fontos momentum. Nincs mindig idióta. Nincs minden meccsen. Nekem 5 meccsen keresztül voltak idióták(például negyedik percben Lucian meghalt boton én öltem kettőt szóval egy gyilkosság a kettőért és ezért a Lucain kapott 2 assistot de neki inkább a kill kellett volna és erre azt írta nekem: "Remélem elveszted ezt a meccset". Ezután kilépett. Plat 2-es ADC-ről beszélek. A másik egy Tristana volt akit hiába kértem, hogy defenzíven nem tudta felfogni és low HP-val beugrott egy Thresh meg egy Lucian közé. Ezt háromszor eljátszotta és AFK lett. Kérdezem magamban bennem lenne a hiba? Másképp csináltam bármi mást mint minden meccsen? Nem.
    Szóval 5 meccsen keresztül egyhuzamban ilyen játékosokat kaptam. Utána 7 meccsen keresztül normálisakat. Itt most ne arra gondolj , hogy ők hozzák le a meccset. Nem, szósincs róla. Öten hozzuk le mert a random emberek tudnak csapatban működni. Kevesebb amúgyis a Boosted platban mint az igazi platosok.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Imilenni #47086 üzenetére

    Most nézem a meccsed elég f*sza :D

    Yasuo AFK, de nem lehet remakelni. Visszajön mikor az LB 8-as és meg is hal.
    Aztán nálatok GP van topon az enemy Vel'koz simán megöli :D
    Diana próbál nálatok gankelni de Udyr mindig ottvan.
    Botot elég jól hoztátok az elején aztán megjelent Udyr az enemyből.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Chuzzlee803 #47092 üzenetére

    Igen ilyen nincsen, hogy egy meccsen még ha négyen reportolják is perma bann-t kapna.
    Az a meccs valószínűleg már csak pont volt az i-re ha nem azon a meccsen reportolják akkor hárommal később. A Riot küld egy e-mailt amiben részletesen le van írva, hogy mi vezetett a Permához.

    Gondolom te se tartottad a haverod mögött mindig a gyertyát, hogy játékban lásd mit csinál.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz micafighter #47098 üzenetére

    Igen ez is fontos szempont :D

    21:9-es monitor az igazi...
    Itt egy példa ami jól szemlélteti a dolgot. A felső kép egy 21:9-es képarányú monitor, az alsó kép az én saját kis 4:3-as monitorom. Nemmondom kipróbálnám így :D Próbáltam ugyanakkorára megcsinálni az arányokat, szerintem sikerült:

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz FoLey-v #47115 üzenetére

    Ne ne legyen :D Ez nem az a topik :D
    Sőt nincs is ilyen topik PH!-n (nem is kell)

    Ez csak egy kép, hogy szemléltessem, hogy mi a véleményem a Normál játékról.
    Totálisan unbalanced MM, bronzosok együtt játszanak Master Tier meg Challangerek ellen :D Vagy egymás ellen.

    Viszont gyakorlásnak megfelel.
    Elmondok egy "nagy" titkot. Ha most egy Silveres playert beraknának Diamondba, hogy csak Diásokkal játsszon és ellenük akkor kb az 500. meccs után Diás szinten játszana, mert alkalmazkodik a csapathoz és a saját játékából is tanulna minden egyes meccs után. És meg is maradna örökre ezen a szinten.

    Jó persze rengeteg a kivétel de aki fogékony a tanulásra :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    Bronz 5-ös playerek meccsei között mindig lehet találni valami gyöngyszemet.

    Istenem, annyi hiba van rajta :D
    Epic:
    -Másfél órás meccs

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    1 hétig szenvedtem Plat 2-ben, de végre meglett a 100 LP . Utána 2 Win elég könnyen jött.
    Most Plat 1 és nagyon örülök mert 1 win 1 loose és az összes Dia X Smurf itt van.

    Beni97:

    Ez a téma engem is érdekelt. 20 Champ 32xx-ba kerül nálam. Ha abból mondjuk megvan 6 champ, akkor csak 100-200 rp a 14 maradék?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz #65537792 #47183 üzenetére

    Aha. A hozzászólásodban van a megoldás.
    Gondolom a csomagban nem a rendes RP ára szerint nézi, hanem egyéni ára van csomagon belül. Így ha megvan a fele akkor is 2000 RP körül lesz.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Pokskill #47187 üzenetére

    Delete

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    Húha. Bár, csak rework volt, mégis olyan mintha új champion lenne Yorick.
    Hát mindennek nevezném csak "OP"-nak nem.
    Hál' istennek elhozták rankeden az enemy csapatba(2x).

    Az egyikben 3/8-cal a másikban 4/8-cal végzett. És teamfightban egyik se tudott érvényesülni.
    Ó köszönöm, hogy nem az én csapatom hozta el.
    El is felejtettem ezt a dolgot, hogy mennyire gáz, szóval most Ranked OFF 3 napig amíg megtanulják használni. Mivel érzem ha most még mennék akkor az én toposom hozná el. :)

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    Na végre :D

    Összesen 21 Nap alatt Silver 3-ból meglett. A 22 napból 7 nap volt Eljutni S3-ból Plat 2-ig és onnan sajnos 9 napig Plat 2 és Plat 1 között "vergődtem". Plat 1 már könnyebb volt, csak 4 nap kellett neki és a mai nap befejeztem és hál' istennek elsőre sikerült a Dia promó. Kicsit meg is vagyok lepve mert soha nem voltam feljebb mint Plat 3(a rendes accomon).

    Szerintem szezon végéig én offolom magam rankedet illetően(csak a havi kötelezőket fogom lemenni), ennyi nekem erre az évre elég is. Jövőre majd még meglátjuk, szeretnék azért ennél is feljebb jutni.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz hugi0 #47284 üzenetére

    "es amikor azt mondjak a sup nem hozza le a jatekot"

    -Szerintem a Supp egy igen fontos role. Sokan legyintenek rá, de ha megtanulsz jó Supportnak lenni, igazán élvezetes :)

    Gondolom nem egyszer tobb sebzest kiosztasz mint a jungler.
    - neha-neha a legtobbet.

    -Fontos a sebzés de a megfelelően időzített spellek (pl. az utolsó teamfightban Ulti /mondjuk Zyrával/el is döntheti a meccset)
    Nekem egy bajom van csak. Zyrával sokszor nem a csapat érdekeit figyelem hanem a saját DMG-et építem ki. Ezzel nagyot tépek az enemyn viszont nehezen védem meg a csapattársaimat. 80%-ban működik, hogy rejtett midesként viselkedek boton. Gyakorlatilag lategame-re 2 APCarry van a csapatban.
    Viszont én úgygondolom ha jár csapat is hozzá természetesen akkor egy Jannával vagy Thresh-el sokkal jobban tudok carryzni.

    Tessék itt egy példa: Tegnapi Dia promó második meccsében Zyrát pickeltem volna, de elvitték előlem/amit nem is bánok/. Összeségében életem egyik legnehezebb meccse volt:

    Igen Zhonyát utoljára építettem ki, ezért mikor ultiztam rengeteg volt a halálom előtte. :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    Valaki tudja, hogy pontosan mikor kezd a LOL VB?
    Illetve minden VB alkalmával megvásárolhatóak a csapatskinek? PL SKT T1 Zed?

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz hugi0 #47291 üzenetére

    "nincs mentalitas beli kulonbseg bronz es dia kozt."

    Ezt erősen vitatnám :D Undorító volt ez a meccs, csak a végére tudtuk összeszedni magunkat.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz marked one94 #47297 üzenetére

    nem magyarokkal történt az eset de nálam is ohh istenem én öltem meg véletlen egy botot jajj most mi lesz. Kaptam chatbe: "Report" :D

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz marked one94 #47301 üzenetére

    Csak ennyit írnak: "9x Irelia"

    A jó büdös életbe, volt valaha valaki aki azért reportolt valakit az enemyben mert az enemy csapatból valakinek nem tetszett a saját csapatában lévő illetőnek a pofája? :D Abszurd :D

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Darko_addict #47310 üzenetére

    Ha champion érdekel ellene akkor én Pantheont ajánlanám.
    Simán kivéded vele a támadásait, 3-as szinten ráugrassz és kb meg is ölted.
    Esetleg még Rumble jó lehet.

    Ha mechanika érdekel ellene: Ha már bepickeltél valami über tankot és elhozzák, akkor farmolsz turret alatt, próbálsz nem meghalni, inkáb bukj el 10 farmot minthogy neki adj egy killt. Ha összegyűlik elég gold menj haza és vegyél AP ellenállást. Nem megölnöd kell amúgy, neked az első szempont a tankosodás, és, hogy védd a turretet.

    +

    Ritkán látok olyan esetet, hogy egy Teemo dönti el a meccs kimenetelét. Kb 100 Teemo meccsből 1x.
    A LOL-os közösség nyomatja, hogy sátán meg Graves "No cigar". Ok-ok de ha a csapatod nagy része vesz red trinketet a gombák miatt, Teemo tud valamivel érvényesülni egy komolyabb teamfightban? Ja elnézést folyamatosan tök máshol vannak farmolnak vagy állnak a bokorban.

    Ok elismerem, vannak ügyes Teemo-k. Biztosan vannak. De a nagy rész nem ilyen :)

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz kenwood #47348 üzenetére

    Hajjaj az én 60 Hz-es Full HD LG monitoromon feljebb kellett vegyem a grafikai beállításokat (nem túl erős gépem van minden alacsonyra van levéve)mert nem tudta olyan gyorsan frissíteni a képet a monitor. És még úgyis látszott csíkozódás minimális mikor mozogtam.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    1 hónap pihenő következik...

    Legalábbis ezt tanácsolta egy régi ismerősöm aki LOL-ozik magasabb szinten.
    Azt mondta vele is ez volt.

    Én úgyérzem elfelejtettem játszani, mintha most kezdtem volna el LOL-ozni. Ha az enemy szerzett gyilkosságot elkezdtem flamelni kiafkoltam 5 percre semmit nem csináltam, rengeteg volt a felesleges halálom emellett. Ha valami nemtetszett kiléptem, mintha nem is én játszottam volna. Soknak érzem és besokalltam.

    Tegnap még Dia 5 voltam 30 LP-vel ma délutánra majdnem Plat 2.
    21/4 Win. Epic.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz #65537792 #47358 üzenetére

    Teljesen igazad van...

    Napi 10 órát LOL-oztam komolyabban és 2-3 órán keresztül csak meccseket néztem.
    2 hónapja ez megy már.

    És most, hogy lassan 1 napja nem lolozok még mindig azt veszem észre, hogy Youtubra mikor felmegyek ott a főoldalon LOL-os videók vannak és azt nézem.

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Imilenni #47368 üzenetére

    Egy tankos állat lesz, dzsungeles champ. /Egyéni vélemény/

    -Legközelebb több törődést és kevesebb szurkálást.
    -Milyen kár egy ilyen nemes lélekért.

    Ő csak sajnálkozik, de egyáltalán nincs ellenére, hogy a dzsungelszörnyek pusztuljanak.

    Persze lehet, hogy csak bullshit amit írok. Lehet egy supportot kapunk.
    Lehet össze tud kapcsolódni a dzsungelszörnyekkel.
    Millió lehetőség lehet, hamarosan kiderül.

    Én nem várom nem lolozok egy hónapig xd

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

Új hozzászólás Aktív témák