Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Bowser #46773 üzenetére

    Hasznos cikk. :)

    Egyetlen egy hibája van, hogy nem olvassa Mindenki. :P

    Akit nem érdekel tovább az ömlengésem nem kell elolvasni ezért tettem offba.
    Ezek után mindegy mit csinálunk... :D
    Hiába már a "betöltőképernyőn" látszott, hogy fel kell adni.... TF és Gnar pont az, amit tiltani fogok legközelebb Yasuoval együtt, de csak azért, hogy a nyomorult teamem ne tudja elhozni. Mindig mi kapjuk úgyis azokat, akik ezeket hozzák és a végén sehol sincsenek...

    JUNG: Nem jött egyszer sem gankelni, fent verte mindig a rosseb, az nem baj, hogy mi 4 v 2-ben voltunk boton, mert lejött a jung meg a top is. Sőt néha benézett a mides is, amiről fél órával később kaptunk egy nyamvadt ss-t. Haverom elől meg elvitte a kéket, azért MERT NEKI KELL A CDR.... És? Tristananak is jól a cdr, de neki mana-reg is.... Dehogy utána nem csinál semmit vele, áll torony alatt, jönnek és beugrik 1 v 4-be odaadni nekik a kéket....

    TOP: Nem én vagyok az egyedüli tank, de mégis én csináltam mégis a kitankolást.... Nem volt értelmes csapatharc, mert mindig 4 v 5 volt, mivel ő fent szaladgált a jungelben (nem minionozott). Egyszer jött le, de a csapatharc közepén TF-fel (full élet, majdnem tele Mana), fél életes Zaccal szépen el is rohantak, minket meg 2 v 5-ben hagyva.

    MID: meg már leírtam, no dmg, no help, no ss... soroljam tovább?

    Persze, hogy pipa vagyok, hogy nálunk 3 useless van, nekem van emiatt egy fos átlagom, mert Leonaval kezdeményezni kell, de nem tudom egyedül ki is tankolni.... Erre meg a végén a leguselessebb BARD, két ultit nyomott azt is szarul... Mondja, hogy better supp won..... 4 v 5-ben is simán lehozták volna a korcsaink miatt.....

    Gondolom most fog jönni a válasz, hogy én is kitettem magamért, persze, ha beugrok és 3 v 1-ben ott is maradok, mert nem kapok helpet. MID-en 4 v 1-ben ígyis megöltem egyet....
    Úgyhogy mindegy, hogy mennyire nyalja be az ember ezeket a szabályokat, ha a többi kis taknyos szar leszarja.... Szépen hangzik egy elvarázsolt világban meg ha van egy öt fős csapatod....

    Arról már vitát sem nyitok, hogy nem véletlenek ezek az erősebb csapathoz osztás, mert nem néha, hanem MINDIG ez van. Haver előzőleg 2 Silver 3 UNRANKED (de olyan szinten, hogy most jönnek először rankedet) team volt 3 Silver 2 Gold ellen....

    Átmenni meg nem is érdemes EUW-be.... Kipróbáltuk tegnap, 3-ason olyan smurf-team jött ellenünk, hogy köpni-nyelni nem lehetett. First time kata, 3-as szintű volt, de 20-5-ben.... És olyan szinten ugrott össze-vissza ki-be a skillekkel... Engem nem izgat, de legalább ne hazudjanak már... 3-ason azt sem tudtam mi az a ward, ők meg már simán....

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák