Új hozzászólás Aktív témák

  • Remi1234

    aktív tag

    Szeretnék egy kis segítséget kérni.

    Már kifizettem a lakást, az ügyvéd leadta a tulajdonjogi bejegyzéses papírt. 13-án kaptam egy levelet a kormányhivataltól, amit csak most tudtam átvenni. Ebben a következő van:

    Tárgy: Függőben tartás az előző széljegy miatt

    XYZ tulajdonában lévő ingatlanra elidegenitési és terhelési tilalom feljegyzése, jelzálogjog bejegyzését kérte.

    Tájékoztatom, hogy kérelmét a rangsorban megelőző beadványok elintézéséig függőben tartom és a széljegy fenntartásával nyilvántartásba veszem.

    Indoklás:
    Fenti szám alatt beérkezett beadványban XY helyrajzi szám alatt felvett és a II/4 sorszám alatt: 1/1 (eladó neve) tulajdonában lévő ingatlanra elidegenítési és terhelési tilalom feljegyzése, jelzálogjog bejegyzését kérte.

    A jelzálogjog bejegyzés, elidegenítési és terhelési tilalom feljegyzése iránti kérelmét a fenti HRSZú ingatlan tulajdoni lapján elintézetlen széljegy előzi, ezért a beadványt XYZ alapján függőben tartom.

    Tájékoztatom hogy a XYZ szerint a fenti beadványt csak a korábban érkezett ügyiratok érdemi elintézése után, azok eredményének függvényében fogjuk elbírálni.

    Ez mi a búbánat? Nem fognak bejegyezni tulajdonosnak vagy mi?

    PSN ID: RemiFungus

Új hozzászólás Aktív témák