Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz |AP| #6037 üzenetére

    Szerintem kevésbé szomorkodik az ember, ha realizál némi profitot, majd később látja hogy "sejj még 3%-ot nyerhettem volna", mint amikor realizálhatja/végtelenig tarthatja a bukót. Meg aztán, ami egyszer felmegy, az egyszer le is fog menni. Szigorúan sz.v.sz., majd két év múlva megírom, hogy igazam lett-e :)

    (fél-off) Friss hirdetés (OC)*, panel a Vörösvári út végén, szutyok állapot, full felújítandó, nem szigetelt ház, régi nyílászárók. Hívom azonnal - már elkelt... Az idejét se tudom, mióta nézelődők, de ha jól emlékszem, tavaly(/előtt) ezek a standard 66/69m2-es óbudai panelek 11-12 környékén mentek állapottól függően, és akkor gondoltam, biztos lehet alkudni, mert mekkora ótvar némelyik, és a rezsi is biztos szívás. Lehet tippelni, hogy most mennyiért csaptak most le rá :(

    * kettő perccel azután hogy beszéltünk, levették a hirdetést. Lehet ezt így is csinálni... :R

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák