Új hozzászólás Aktív témák

  • tkazmer

    addikt

    válasz _BM_ #5739 üzenetére

    oké, volt olyan jelentkezőm nekem is, akit az ingatlanos nem tudom honnan szalajtott, de tuti hozta volna a komplett famíliát...csak az ilyenre ugye nemet kell mondani.
    náluk nem volt nehéz, elkezdett alkudozni, mondta 50-et fizetne, én azt hittem, 250€-ra gondol, de nem, 50e Ft-ra. szóval egy ideig elbeszéltünk egymás mellett, majd mikor lefordítottam neki forintra a 280-at és mondtam, hogy nem engedek se ebből sem a feléből, akkor eltette a meggyőzésemre az orrom előtt lebegtetett 10ezres köteget és visszaszállt a 20 éves szakadt volvojába... :)

    btw hogy maradjunk jobban a topicnál: szerintetek azt a tegnapi jegybanki kijelentést hogyan kell értelmezni, miszerint bérbeadási céllal "használt lakópark" is vásárolható növekedési hitelből? [link]
    nem nagyon tudok nem albetétesített lakóparkról, másként meg elég bonyolult lenne egy komplett használt lakóparkot megvenni egy tranzakcióban...

    [ Szerkesztve ]

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák