Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    Sziasztok, lassan megérett a helyzet hogy nagyobb helyre költözzek, ennek gyakorlati menetéről érdeklődnék, hogyan érdemes időzíteni?

    Saját lakás hirdetésével érdemes kezdeni? Értékét már nagyjából belőttem 3 szintre (amin rögön elmennek, amin megyegetnek hasonlóak, meg amiket csak feltesznek ingatlan.comra flexelni eladási szándék nélkül :D) illetve már a kínálati oldalt is felmértem amit keresek...

    Az új hely esetén a foglalóig se nagyon menjen el az ember ameddig nincs vevőjelöltje ha jól sejtem? Milyen időkeretek szoktak lenni pl foglaló s végleges utalás között - 3 hónap rémlik - s hogy érdemes ezt időzíteni? Tekintve hogy az eladott lakás után is meg kell várni míg megjön a pénz + banki hitel...
    Pár hétre ideiglenesen van hova menni, de két szék közé nem szeretnék esni

    Milyen összegű foglalókkal dobálóznak manapság az emberek?

    Illetve ti manapság váltanátok, vagy még kivárnátok míg a piac talán beárazza a magasabb kamatokat? (amit eddig nem nagyon tett meg...) én pont hogy inkább attól tartok hogy a kamatok még másznak tovább fel kitartóan, de a piac nem reagálja le... (mondjuk eleve csak 5 éves kis hitellel számolok, így nem dől össze a világ s nem tudok nagyon kiárazódni, de ahol lehet ott jobb megfogni a pénzt :D

Új hozzászólás Aktív témák