Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz Met #145815 üzenetére

    6. Én is így gondolom.
    7. Úgy vagyok vele, hogy úgyis tudok bőven költeni egy családi házra. Nem ezen az 110-120 ezernyi anyagszámlán fog múlni. Vannak nagyobb problémák is...lásd kivitelezés. De engem az sem zavar, ha kiszámlázza munkadíjként. Úgyis KATA-s. Egy határig kb mindegy neki.
    9. Levágta szarul, leragasztotta, hazaérvén agyvérzés, másnap visszabontás.

    Itt vannak az ígért fotók.

    a, Ez a legnagyobb lesarkazás. Vannak kisebbek is. Itt annyit kell tudni, hogy a függőleges falon maradt a csempe, így szegély nem került fel.

    b, Ez lett volna a két helyiség között a burkolatváltás. Én laikusként az ajtónyílás közepéig betonoztam volna. Onnét indult volna a másik burkolat. Így középre került volna a borkolatváltó. Most valahogy kézzel meg kell majd vágnom a burkolatváltó felét, hogy túllogjon a nyíláson, és takarja azt a böszöm nagy rést.


    c, Az a pontban már taglalt wc. 2 cm távolság van a lap és a fal között. elmondása szerint nem tud ilyen vékony lapot vágni -> fugázzam vastagon.
    Azért hétvégén én flexxel levágom ezt normálisan.

    d, A fugavastagságok jellemzően így festenek. Lefelé nyílván még szűkül, felfelé meg tágul. Szóval képzelhetitek. :)

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák