Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Integrator #4313 üzenetére

    Kicsit későn írok,nem tudom megvetted.e már vmelyiket. Az Elements a fapados progi nélkül,csak 2.0 USB-vel,max kap. 2 TB. Az My Book Essential-hoz adják a WD Smartware progit,amivel többek közt tudod hardweresen jelszóval titkosítani,ami nagyon jó és még pár hasznos funkció+USB 3.0 & USB 2.0 dual interface,2.0-ba bedugva is simán megy,max kap. 3 TB. Telítettség kijelző nincs egyiken se ,legalábbis a WD honlapján nézve,mintha az Essentialon korábban lett volna,vagy az lehet az Elit korábbi szériája volt.A mostani szériáknál, az Eliten van kijelző,E-label vagy mi,de abba még nincs 3.0 USB,meg drágább...

    Én My Book Essential 3.0-át vennék,nem sima My Book 3.0-át mert ahhoz nincs Smartware,hanem Essential 3.0-át,a sima 2.0-nál nem sokkal drágább(pár ezer talán),igaz az Elements a fenti okok miatt olcsóbb az tény,de fapados,bár így is az adattárolási célnak nyilván ez is megfelel.Korábban írták páran,hogy ez nem kapcsol ki magától üresjárat után,az Essentiálnál a Smartware progiban,be lehet állítani az alvó módot.
    Meg persze mennyi pénzt vagy hajlandó kifezetni érte az a döntő tényező főleg gondolom.
    Remélem tudtam segíteni!

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák