Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdő

    senior tag

    Friss Kodi (15.2) és MovieShark 1.7.5 telepítés (zip-ből) Windows 8.1-en.

    Amint elindítom a plugint és bármire kattintanék (pl.: Filmek vagy Beállítás) a jobb alsó sarokban hibaüzenet jelenik meg, miszerint részletek a logban találhatóak.
    A logolás bekapcsolása után ezt találtam:
    19:46:00 T:6864 ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
    - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
    Error Type: <type 'exceptions.WindowsError'>
    Error Contents: (3, 'A rendszer nem tal\xe1lja a megadott el\xe9r\xe9si utat', 'C:\\Users\\G\xc3\xa1bor\\AppData\\Roaming\\Kodi\\addons\\plugin.video.movieshark\\resources\\settings.xml')
    Traceback (most recent call last):
    File "C:\Users\G�bor\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.movieshark\default.py", line 1307, in <module>
    build_movie_directory(args['foldername'][0], args['pagenum'][0], args['action'][0])
    File "C:\Users\G�bor\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.movieshark\default.py", line 733, in build_movie_directory
    if os.path.getsize(settings_file) == os.path.getsize(settings_temp):
    File "C:\Program Files (x86)\Kodi\system\python\Lib\genericpath.py", line 49, in getsize
    return os.stat(filename).st_size
    WindowsError: (3, 'A rendszer nem tal\xe1lja a megadott el\xe9r\xe9si utat', 'C:\\Users\\G\xc3\xa1bor\\AppData\\Roaming\\Kodi\\addons\\plugin.video.movieshark\\resources\\settings.xml')
    -->End of Python script error report<--

    Lehet hogy az elérési útban szerelő ékezetes karakter tesz be neki?
    Kipróbáltam a kiemeltben szereplő többi plugint is, azok működnek szépen.

    Ötlet?

    [ Szerkesztve ]

  • kezdő

    senior tag

    válasz robi1979 #4773 üzenetére

    Elvileg azokkal a szolgáltatókkal, akik nem adnak külön kártyát az előfizetéshez, azaz kódolatlan az adásuk.
    Elvileg a Digi ilyen (kábelen) és több vidéki kábelszolgáltató is.
    Olyan szokott előfordulni, hogy az extra csomagokhoz kell külön kártya, nyílván azok a csatornák nem lesznek foghatóak ezen a boxon.

    Amúgy valakinek van konkrét tapasztalata ezekkel a Wetek lejátszókkal?

Új hozzászólás Aktív témák