Új hozzászólás Aktív témák

  • #95456768

    törölt tag

    válasz Tressy #14858 üzenetére

    Szia!

    Két verzió van ugyebár,
    1. bluray film .iso kiterjesztéssel
    2. mkv file sbs vagy halfou

    A sony tv -n android van, így fel tudtam rá tenni a kodit, ami tök super, lejátszik mindent, nem akad, a hang is nagyom jó. Viszont a 3d filmekkel szarakodik valamiért. Az isos verzió teljesen bukta, felismeri, kérdezi hogy a menüt indítsa el vagy a filmet egyből...el is indul nem akad szép a kép (nincs megosztva) csak sima 2d -t vetít és nem lehet váltani 3d -re.
    Az mkv esetében szintén minden lejátszik külső meghajtóról, elindítom, megkérdezi milyen módban szeretném a 3dt ( a film szerintit választom) és már megy is, de itt jön a bibi!! Nem minden filmet tesz át 3d -be, van olyan amikor a két képet egymás mellett játsza le (itt kéne a tvn átállítani 3d-re, megadni hogy sbs és kész, de a tvn ezt csak menüben lehetséges és ha belépsz a menübe kilép a filmből és itt nincs is 3d álításra lehetőség). Viszont vannak filmek, ahogy fent írtam "rövidebb filenévvel" ezeket ha elindítom, megadom hogy film szerinti 3d akko egymásra teszi a képet és már jó is....

    A kis szemüveg inkon megjelenik a lejátszóban de a itteni beállítási lehetőségek nem segíteniek!

    Átnevzgetés sajnos nem segít próbáltam már mindehogy...

Új hozzászólás Aktív témák