Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz hampidampi #8822 üzenetére

    ez NEM igaz, ld. a hozzaszolasomat...
    a CoolReadert meg butanak nevezni azert eleg durva, tekintve hogy kb. a legfunkciogazdagabb olvasoapp :)

    Edenyke:
    uhhh, ezt nagyon csunyan beneztem, bocsanat :B
    hirtelen ez lett a legfontosabb funkció, és jönnek a nagy "használhatatlan" jelzők.
    ki mondta hogy ez a legfontosabb, es ki mondta hogy hasznalhatatlan? :F en legalabbis nem lattam ilyet senkitol...
    en pusztan meglepodtem rajta hogy nem tudja, mert azt hittem hogy egy olvasasra szolgalo eszkoz legalabb magat az olvasast erosen tamogatja, megprobalva a leheto 'legkonyvesebb' elmenyt visszaadni

    ultio:
    az hogy valaki eleve utalja az elvalasztasokat, teljesen vallalhato allaspont, ezzel nincs is gond :)
    en megszoktam a sok nyomtatott konyvbol a szep szovegkepet, ezert nekem meg szamit (bar hogy ha ugy csinalna, mint Degeczi kepein, ahol sorkizaras helyett balra igazit, az sokat segitene, de ez a balra-jobbra szethuzas baromira zavaro, mikor ott a sor kozepen egy 3 centis ures hezag...)

    de komolyan nem ertem ezt a vallasi fanatizmust ami a Kindle iranyaban megnyilvanul sokaktol...
    mikor pl. a Nook sz@r lapozogombjait huztam le, senki nem hobolgott hogy miert fikazom. ha a Kindle-re szolok valami rosszat, azonnal habzo szajjal ugranak a torkomnak :(
    ha a Kindle azon jellemzojet dicserem, ami mas olvasokban nincs (pl. az emailes konvertalast) senki nem reklamal hogy 'de hat minek az', mig ha olyasmit hianyolok a Kindle-bol ami mashol megvan, akkor megint jon a tamadas hogy az felesleges, ne akarjam, egyebkent is miert mondom a Kindle-re hogy hasznalhatatlan (holott meg csak HASONLOROL sem volt szo)

Új hozzászólás Aktív témák