Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ivana #129537 üzenetére

    Arra figyelj,hogy csak a keréken tudod megbontani/visszaszerelni,befogni azt a kazettát lehetetlen...és a kónusz/csésze persze,balmenetes.Aztán ha majd elveszítesz néhány kaviárméretű (valójában kisebb) golyót,küldök párat neked postán,egy húsvéti üdvözletben. :DDD

    (#129540) ZolkoW...erre nem is gondoltam,hisz használt,így arra következtettem ezzel használta. :F

    Runner...egyértelmű,hogy ismereteid meglehetősen szerteágazóak a témában,azt is olvashatod éppen miről ülne át,már csak ajánlani kellene neki valamit amin elindulhat.
    Ami videódat illeti,nagyon jó,a felbontása meg lenyűgöző. :K Látom az ugratókat el is lehet kerülni,így elmennék én is oda egyszer lábatlankodni...csak nem tudom pontosan hol van. :F Azt láttam,hogy a vége felé a HHH-ról is jössz lefele az aszfalt mellett,ott már tekertem fel párszor,korábban csak aszfalton,mostanában inkább az erdőben.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák