Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz trialboj #106231 üzenetére

    Ahogy nézem, ez ilyen csomagtartóra szerelhető tartó. Ezzel is vannak negatív tapasztalataim, nehéz vagy drága bringát nem tennék rá. Egy Supersix és egy Izalco koccolt rajta, előbbinek a váza igencsak megsérült. Nem olyan stabil mint a horogra tehető verzió, ennél kissé labilisak maradnak a kerékpárok. Rendszámnál pedig ha mindenképp rizikós, akkor igényeld a szürke rendszámot. Én ennek hiányában jelenleg itthon egy felrakott papír rendszámmal (másolat jelzéssel ellátva) cirkálok, viszont külföldön járva átszerelem az autóról.

    #106233 Hasaggymeg: Bárhogy számolod, az eső sem mindig esik vízszintesen, van mikor a szembe,- oldalszél igen erőteljesen hordja. A másik pedig hogy közvetlenül magasnyomásúval eleve nem mosod a csapágyat, itt meg azt is éri egy igen erős víz/sárpermet kombináció. Végül is, én nem matekoltam utána, csak a Fulcrum Red Power HP hátsó kerekem csapágya beázott, úgy hogy magasnyomásúval sohasem mostam, és akkoriban volt hogy tetőn volt szállítva a bringám.

    #106235 Mezga Aladár: Ez is egy meglátás. Viszont nagyobb tempónál a menetszél letépheti a bringát, precedens volt már rá ismerősi körben (bár ő hasonlóképpen megpakolta az autót), a fogyasztás persze olykor elhanyagolható, ha abba nem megyünk bele hogy a kerékpározás egy környezetkímélő sport, és pont nem akarjuk szennyezni a szférát.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz trialboj #106231 üzenetére

    Annyit hozzátennék @tothgera30 válaszához, hogyha nincs vonóhorgod de tetőn sem akarod vinni a bringár akkor nem olyan vészes a 968-as thule. Én vettem plusz gurtnit hozzá a decsthlonban (4 db-ot), és mindegyik bringát amit szállítok külön lekötözök úgy, hogy ne mozogjanak. Így elég stabilak.

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák