Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Szoles #106225 üzenetére

    Pont ugyan így tolom én is. 70kg vagyok, és sokat járok terepre de inkább túra szempontból, nem ugrálok, meg csapatom neki sziklás részeken (mondjuk ilyen nem is nagyon van itt) De a lényeg hogy semmi baja nincs, nem ütöttem még fel, és nem kaptam emiatt defektet, pedig az elmúlt pár túrán már nem kellett annyira óvatoskodnom.

    2 bar alá ne engedd, könnyen becsusszanhat pár nap alatt. Lehet hogy ez messze van az ajánlottól, de pont lexrom, mert ösztelős bringám nincs, és jelenleg prioritás hogy annyit csillapítsom a bringa amennyit lehet.
    Amúgy én aszfaltra sem fújom túl 2.5 max, amilyen utak itt vannak még az is sok :)) + minden útnál próbálok terepen is menni szóval ez amúgy is ritka.

    #106227 Tothgera30
    Ok ez az 1 lityi ijesztően sok, amúgy is sokat eszik az autóm. Ha nincs vonóhorgom a sima csomagtartó tetőre szerelhető Thule Freeway 968 is jó választás?
    [link] Tudom ez takarja a rendszámot, de ebben az országban talán ez a legkisebb gond :))

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák