Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz AtisFace #98108 üzenetére

    Békéscsabán nem lehet ilyen ruhákat boltban találni, felpróbálni és ha már valamire ilyen sokat költök, akkor azt szeretném vásárlás előtt megfogdosni, kipróbálni. Ilyen 20-30-40k-s nadrágot nem terveztem venni, sajnos nem ebben a ligában focizok anyagilag. Ezen kívül szubjektív, de nekem kb. legjobban az a nadrág tetszik képről, amit másodiknak linkeltem.
    Nem vitatom, hogy nem a 20 dolláros Aliexpress-es téli nadrág a minőség hovatovábbja, de arra a napi 2*6 km-re nekem szerintem meg fog felelni. A kabát amiben egész évben járok egy 3.000Ft-os Lidl Softshell, és számomra tökéletesen megfelel. Biztos nem a legkönnyebb és nem a piac legjobb REF értékével büszkélkedik, de 3 éve nyúzom napi szinten, és semmi baja - azon kívül, hogy egyszer eltakartam benne, és az egyik ujjánál van egy folt, ahol kiszakadt. Ha a régi nadrágomon ez a réteg nem a külső részen lenne, hanem két neoprén réteg között a nadrág anyagában, akkor valószínűleg ma is vígan használnám.
    Szóval köszi az ajánlásokat, de nem olyan nadrágokat keresek, mint amiket linkeltetek.

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák