Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz ivana #90447 üzenetére

    Köszi a tippeket ez már nagy segítség! :R

    Akkor erre módosítom a gumit, egy kis borda nem árt ha van benne mert esőben-vízben is lesz használva. Ezzel kapcsolatban csak egy a kérdés: 1.75 vagy 1.9 legyen a szélesség? Vagy ez egyéni preferencia? Nem tudom mi lenne a jobb. :F

    Az Altrix féket azért gondoltam mert egész jó értékeléseket kapott + próbálom low costban tartani a dolgokat. Itt is egész jókat írt róla igaz csak egy felhasználó de ez is több a semminél. A mostani canti féknél szerintem amúgy bármi jobb lehet...

    Azért is próbálom alacsony áron tartani a dolgot, mert ha bejön a kerékpározás akkor lehet később (jövőre) veszek valami normális bringát és inkább arra költenék nagyobb összegeket.

    A küllő kalkulátor nagyon állat! Csak az a problémám hogy pl Shimano Alivio-ból is többféle van. Ennek jelzését hol találom vagy honnan tudhatom meg? Kerékagyon nem nagyon láttam pedig gondolom ott kellene keresni.

    Szerk: Parallax van még rájuk írva, ez alapján akkor gondolom Hb-mc10 lehet csak.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák