Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz FIREBLADE78 #37325 üzenetére

    A Pike az az Enduro kategória.
    Kevés lenne a 140-es? :) Nem hinném, hogy Magyarországon ez kevés lenne. Egy 140mm-es AM gép a hegyekbe való eleve, hova máshova? :)
    Én is 140-es rugóutas gépet használtam 27,5"-es kerekekkel, hidd el, nagyon jó. :)
    Volt már sok bringám, nagyobb rugóutas is, de ezt szerettem a legjobban, mert mindenhova jó volt.
    A 160mm persze kicsit még jobb lefelé, de nem csak a plusz 2 centi rugóút miatt, hanem a laposabb fejcsőszög miatt, kicsit nagyobb a tengelytávja, meg a villa sem 32-es becsúszós, ezáltal jobb az irányítása is.
    Viszont 160mm-es gépet én csak akkor vennék ha van pénzem karbonra, egy útállítós villával megtámogatva, mert aluba ezek már 14 kiló felett szoktak lenni, az meg kicsit sok az élvezetes tekerésekhez.
    Átlag bringás még a 140-est se tudja kihasználni lefelé, nem hogy még nagyobb rugóutat. Magyarország nem is annyira Enduro terep, ide kedvezőbbek az AM gépek. A Cube egyébként ár/értékben kiváló. Még a Canyon-t tudnám ajánlani. Illetve a Bergamont-ot is. :) Bergamont-nál tudok intézni egy kis kedvezményt is, illetve gondolkozunk azon, hogy kicsit az ajánlott ár alá megyünk szezonba is, hogy még versenyképesebb legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák