Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Hétvégi tekerésen egyik tagon megtetszett a 6 litres mini ivótartályos hátizsák, fel is próbáltam és meg is vettem végül, tökéletesen olyan, amilyenre szükségem van a 2L és a 12L hátizsákok mellé: kép. Azt írja rajta, hogy "run", de jó lesz ez "ride"-ra is :DDD .
    A Shimano cipőm kezdi megadni magát, így rendeltem cipőt is, ami nehéz szülés volt, de végül az egyik kiszemeltből találtam egyet leárazva, gyorsan le is csaptam rá. Holnap remélem kiderül, hogy átverés volt-e... :D . Ezek voltak a kritériumok:

    - 70 euroig, nagyon max 100 eur
    - szellőzzön extrém jól, legyen igazi kánikula cipő (légyszi ne linkeljétek a Shimano szandált :DDD )
    - tépőzár elmegy, de jó lenne legalább egy BOA
    - xc cipő legyen
    - Giro, Shimano előnyben

    Agyaltam az FLR knit cipőin is többek között, de a tárcsás verziók nem BOA-t kaptak, hanem ATOP-ot, amiről írnak jót, de sajnos rosszat is, így nem mertem bevállalni. Volt egy Northwave Razer 2 95 euróért, de ez a varangy szín valahogy nagyon nem jön be :DDD . Így végül Giro Rincon lett 80 euróért, ennyiért még német webshopokban sem találtam.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák