Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz andrisbandi #237700 üzenetére

    "Átlag bicósnak semmi szüksége ezekre a tuning cumókra."
    Én nem átlag bicós vagyok, hanem átlag alatti :DDD .
    Úgy döntöttem, hogy kipróbálom a 36t-t, aztán, ha lesz valami hiányérzetem, kicserélem 54t-re. Igazából a logikus az lett volna, ha az aggyal együtt megrendelem ugyanonnan az upgrade kit-et, és még fűzés előtt kicserélem. Viszont maga a csere annyira nem egy nagy művelet, hogy gyakorlatilag bármikor megejthetem, nincs jelentősége, hogy be van-e fűzve az agy. Az a probléma, hogy ha már megfogalmazódott bennem a csere gondolata, szinte biztos, hogy váltok 54t-re, akár van rá szükségem, akár nincs. Már csak a hangja miatt is... :DDD

    #237697MPowerPH Szerintem te is jóval többet bringázol nálam, ráadásul teljesen más körülmények között, gyakorlatilag majd' minden tekerés után takarítgathatnád. Azt úgy én sem csinálnám...
    Meg két nagytakarítás között én csak a láncot szoktam takarítani, de azt is a helyén, féktisztítós ronggyal átpörgetem néhányszor, majd olajozom. Meg a becsúszókat szoktam még törölgetni, meg befújni ezzel [link]. Így viszont a többi része elég dzsuvás szokott lenni, szerintem szegény bringa legszívesebben magától is bemászna a kádba :DDD .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák