Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsohi

    őstag

    A mai nap megvolt a 4. bike parkos nap az új bringával és a szokásostól eltérően most egy olyan helyre mentem ahol nekem kellett feltekerni a hegytetőre. A hosszú tél és a három hónapos semmittevés letette a névjegyét, az utolsó menetre teljesen elfogytam és pont erről készítettem videót egy olyan vonalon ahol még nem jártam. Vágatlanul: [link] :U

    A helyet konkrétan azért is választottam, hogy jobb rálátást kaphassak a bringa képességeire, mert eddig csak viszonylag sík terepen járt és olyan parkban ahol lift cipelte fel a hátsómat a csúcsra és ahogy ott, itt is jól vizsgázott. A mai napig ellene vagyok a kettő az egyben dolgoknak, mert akármikor találkoztam ilyennel az mindig sz@r volt, szóval én a célszerszámok elkötelezett híve vagyok és nem gondoltam volna, hogy egy bringa lesz ami rám cáfol. A könnyebb emelkedőkön nem korlátozott jelentősen és a meredek kaptatókon nem emelgette az első kereket, a sziklás részeken a hátulsó felfüggesztésnek hála szépen lekövette a kerék a sziklákat, így a kerék se kapart el ahogy az néha előfordult már nálam a merevfarún(Nem a képen látható 'egyenesen fel' ősvényen tekertem fel, oda kevés lettem volna). Lefele, pedig mint Aladin szőnyege. Már csak fel kellene nőnöm a bringa szintjéhez... :DDD

    Holnap pedig lehet ellátogatok ide: [kép] :D

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Új hozzászólás Aktív témák