Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Brutálisan odarakta magát a gopro ezzel a hypersmooth stabilizációval, a videóban olyan mintha nem is a bringáson lenne a kamera, és az előző modell igen profi stabilizációja is nevetségesen amatőrnek hat mellette.
    A videóban említi hogy nincs benne optikai képtstabilizátor?! Kicsit hihetetlennek tűnik, de ha igaz, akkor elméletben a 7es black is kellene tudja a 2.0 hypersmoothot.

    (#151617) IMIIKE1998
    Az nem arra van :P nekem a suntour xct, sem jó hidegben semmire, hiába kentem én bármivel, el kell ezt engedni. Télen eleve olyan hideg van, és emiatt annyira ritkán van mód egy jót tekerni, hogy a legkisebb gondod lesz az h merev az eleje. Gondlom leginkább mentálisan birizgál, hogy van egy alkatrész amivel nem tudsz mit kezdeni, mert nem elég jó hogy bármiképp tunningolni lehessen.

    (#151606) Hasaggymeg
    Nem is bringás, aki még nem turházta vállon magát :DD de amúgy hasznos skill, mert ha lusta vagy megállni hogy kifújd rendesen, kevesebb oxigént szippanthatsz és ez gondolom rossz hatással van a hatékonyságra is.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák