Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz trialboj #137814 üzenetére

    Én úgy értelmezem, amiket írsz, hogy azt folyadék nélküli használatra értik.
    Mert az UST az még a tejes rendszerek elterjedése előtti dolog, olyan, mint az autóknál. Azt nem tudom (meg az előbbinek sem néztem külön utána, lehet hogy rosszul emlékszem), hogy jelent-e ez olyat, hogy mondjuk minden külsőt nehezebb lesz rá felimádkozni, a passzosabb perem miatt :D... de szerintem ott inkább a külső az, ami speckó, hiszen tömítenie kell.

    Csak azért nem írtam már tegnap, hogy épp az ebike-on akadtam a Joe's cuccok között olyanra, ami direkt NEM TLR kerékhez van kitalálva, mert láttam, hogy már rá vagy kattanva az átalakításra :) . Nem néztem utána ennek sem, gondolom más a tej. Én inkább a TL ready változatot vettem, mert a felnik tudják. (öö...vagy csak álmodtam? :)) )

    Arról már nem tudom, volt-e diskurzus, hogy a küllőhosszok jók lesznek-e. Azért felnik között vannak különbségek, szóval az lehet, hogy nem olyan egyszerű. Igaz, hogy egy marék ezüst színű rozsdamentes síma egyenes küllő nem akkora tétel.. 64 db fekete húzott az már 20e fölött van inkább.

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák