Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #135668 üzenetére

    Én valóban halláskárosult vagyok :D . De amúgy előre hallottam, éreztem, hogy nem olyan smooth, mint olajjal, aztán megszoktam és ma már nem zavar, igaz engem egy enduro gumi hangja sem zavar, nem hogy egy gyors xc gumié, a Maxxis Rekon-on (ami agresszívebb, mint az Ikon-od) konkrétan lehidaltam milyen csendes és simán gurul, szal számít, hogy mit szoktál meg és mihez viszonyítod a dolgokat... Mindenki döntse el maga ennyi kompromisszumot megér-e neki a squirt, nekem simán meg, mert cserébe nem ken össze, nem gyűjti a port, nem tömi tele a fogaskoszorút trutyival annyira, hogy ki sem tudod takarítani rendesen, sőt, nálam a fogaskoszorú a squirt óta olyan, mintha most raktam volna fel patyolat tisztán. Ráadásul nálam azért a száraz olajakkal is csörgött a lánc és nem 30-40km után, hanem már 5-10km után. Nedves olajakkal sokkal jobb volt a helyzet, de azok még jobban gyűjtik a koszt, az olajas időkben konkrétan minimum hetente levettem a láncot és kimostam benzinben, a fogaskoszorút meg félórákat piszkáltam keféltem sikertelenül minden mosáskor. Amióta megvan a squirt, a láncot sosem mostam ki, a fogaskoszorúnak meg csak annyi takarítás kell, mint a váznak, lenyomatom vízzel oszt csók. Szal az, hogy van hangja a láncnak, guminak vagy éppen a hátsó agynak részemről csak hozzáállás kérdése, hogy zavar-e, a Mavic kerekemet is úgy rendeltem meg, hogy kockáztattam, mert nem tudtam mennyire lesz hangos. De gondoltam úgyis max az elején fog zavarni, amíg a "kapcsoló" át nem billen az agyamban és megszokom. Persze végül kiderült, hogy nem olyan hangos :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák