Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz b4zsi- #127126 üzenetére

    Akkor te nálam is makacsabb vagy :DDD . Cipőt lehet, hogy ki fogok próbálni valami Five Ten-t vagy hasonlót, csak nem találok olyant ami elég vékony és jól szellőző fajta. Utcai rövidnadrággal az a bajom, hogy nem mindegyik elég vékony ahhoz, hogy jól szellőzzön és a nyúlós sztreccs nadrág még ritkább. Utcai pólót meg én is hordtam egészen tavaly tavaszig, de akkor rájöttem, hogy a jobb minőségű sport vagy montis pólók sokkal-de sokkal jobbak erre a célra, mert pillanatok alatt elpárolog róla az izzadtság, nincs a hátamon meg a hónaljamon kellemetlen folt és nem is büdösödök bele... + egy kis menetszélben már úgy érzem magam mintha ezernyi apró ventillátor venne körül. A párnázott alsóval amúgy én is így voltam, de kb. 2-3 nap tekerés után megszoktam, sajnos (?) túlságosan is, mert elkényesedett a hátsóm és nélküle már feltöri a nyereg :D . A cicanadrág viszont olyan dolog, amit hiába vettem meg és próbáltam ki többször is, sehogysem tetszik és valahogy úgy vagyok vele, hogy minek erőltessem, ha egy jól kitalált vékony (montis) rövidnadrágban sem főnek le a golyóim, sőt!. Csak annyi a probléma vele, hogy amíg cicanaciból hatalmas a kínálat, addig vékony sztreccs frankó rövidnadrágból nagyon kevés van, szal nehéz találni.
    szerk: ja, spd-t is fontolgattam már és nem határolom el tőle magam, de nem tetszik, hogy nem csak a pedált kell megvennem, hanem legalább 2-3 pár cipőt is (tavasz-nyár-tél), szal a taposónak a többszörösébe kerül, meg brutálisan le is szűkíti a cipőválasztékot, téli spd cipőből pl. fogalmam sem lenne mit vegyek, amikor a drága goretexes Lowa hótaposóban is le tud fagyni néha a lábujjkám... :U

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák