Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsyx

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék a közeljövőben kategóriát váltani és vásárolni egy országúti bringát.
    Több elképzelésem is volt, gravel és cyclocross is képben volt/van.

    Most leginkább a Scott Speedster 10-ben gondolkodom. 330 ezer Ft lenne + útiköltség Budapestre.
    Alternatívaként ott a Canyon Endurance AL 7.0. Ez 340 ezer + legalább 10 ezer, hogy összeszereljék, beállítsák egy szervizben.

    A kettő közül melyiket vennétek, mely részei jobbak egyiknek-másiknak szerintetek?

    Teljesen még nem vetettem el a gravelt sem. Nem lenne rossz egy olyan bringa, amely "mindenhol" elmegy.
    Nagyon tetszik pl. a Scott Speedster Gravel 20. Viszont a mechanikus tárcsafékekért nem rajongok és amit olvastam róla tesztekben, mások sem értékelték valami jóra. Ezzel kapcsolatban esetleg valakinek van tapasztalata? Plusz ami nem tetszik, hogy +60 ezret kell kifizetni, de csak Tiagra szett és mechanikus tárcsafék.

    Szóval leginkább arra lennék kíváncsi, jó választás-e a Scott Speedster 10. 2 méter vagyok, így használt piacon nem nagyon van esélyem megfelelő bringát találni és jobban is vonz egy teljesen új.

    A keret felmehet kb. 450 ezerig, de nem feltétlen akarok ennyi pénzt költeni rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák