Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz trialboj #109307 üzenetére

    Szerintem az,hogy kimozog mindent leginkább a kis rugóutúakra jellemző,hisz a nagyok azok durvulásra valók,nem csikkek kimozgására,azok keményebbre is vannak állítva.Azt tapasztaltam,hogy Manitoum kicsivel a gyári ajánlás alatt,valahol 5-5,5 bar körül mozog a legkényelmesebben,és ott ül be olyan 2cm-t a ~90kg összsúly alatt..legalábbis nekem,aki óvatos duhajnak nevezhető.(Lefele max 40km/h,továbbá max 50-60 cm letörés + pár méteres lépcsősor). Egy kamikaze hamar felütné,ugyanakkor ott kimozog mindent. A visszaút csillapítás úgy van beállítva,hogy éppen "szusszanjon" ha hirtelen felengedem,így imádom ahogy fújtat minden kis gyors felütésnél. :D Szerintem a megindulásban van a kutya elásva,vagyis le és fel,rossz terepen mindegyik mozog,de ha a megindulás,mindegy,hogy nulláról,vagy a 2cm beülésről,de nem vaj-puha,akkor kényelmetlennek érezheted a felütéseket.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák