Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Runner_fxr #106683 üzenetére

    +StLui...voltam a tegnap,mert bár nem terveztem,nejemre rájött a bandázás. :U Rekordszámban voltunk,talán 37,ezért is lett kissé nyögvenyelős,hisz volt vagy 5 defekt,+jó pár másra várakozás,esés,computerelhagyás stb.Szint,táv a fészbükkön lesz/van,mert nekem nincs olyan,meglehetősen fárasztó volt.Nem tudom neked milyen lenne,a felfelék gondolom kihívásosok (vannak páran akik másznak rendesen +20%terep körül is),lefele meg remekelhetnél,azok olyan középnehezek,egyáltalán nem déhászinten.Vannak erősebbek,közepesek és gyengébbek,van aki felfele remekel,van meg aki inkább lefele zúz 40-50el össztelóssal,de olyan is akad aki ismerve az utat,merevvel is elég jól ereszkedik.Tény,hogy olyan is részt vehet mint pl.nejem,aki helyenként leszáll,mert fél leereszkedni.Tegnap aztán volt egy fickó egy Ghost karbon össztelóssal,aki kis túlzással úgy ment felfele,mint más lefele,na ő durván kilógott a sorból,az egyik legmeredekebb emelkedőn,ahol egyesek tolták,ő néhányszor visszaereszkedett és kimászott újra. :U Kábé ez a felállas,szerintem 1x érdemes lenne kipróbálni sima kerékpárral,mert elektromosok tudtommal még nem voltak.(Bár lehet tévedek,StLui többször volt,talán tudja)

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák