Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz varsam #105595 üzenetére

    Így elérkeztünk mi is az össztelósokhoz. A Scott Genius 900 Tuned (amint utólag kiderült,ennél drágább kerékpáron még nem ültem,ugyanakkor a képen a 700 van,azt hittem az lesz,így azt fotóztam. :U ),nejem meg a Sparkra ült.Nagyon fura volt,mindig tudtam nem az Enduro a szívem csücske,de csak mikor felültem láttam mennyire nem az.Szinte olyan volt az a nagy batár kerék ott elől a francban mintha egy talicskát tolnék magam előtt és azt kellene egyensúlyoznom. :Y Vagy 800mm-es kormány,nulla stucni,ugyanakkor könnyen mászott és súlya is alig haladhatta meg enyém menetkész súlyát. :Y Mintha az Ikeás Pöang fotelben ereszkedtem volna,nagyon jól mozogtak a lengéscsillapítók.Egy ilyen gép irányítását meg kell szokni,nem is hasonlít egy xc-hez. :N
    Szerk: a táplálkozás lehetőségét mi is hiányoltuk,a nap második feléig szóróajándék gumicukron,vízen és csokis kexen éltünk,ne majdnem eléheztem és kiszáradtam.A K2 nagyon kitett magáért,ők hozták a Scott-okat,de osztottak vizet és harapnivalót a tesztelők között,a kört meg vezette és zárta is egy-egy ottani srác.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák