Új hozzászólás Aktív témák

  • JackFeryll

    őstag

    válasz dellfanboy #103087 üzenetére

    Nekem ez úgy van hogy a commuterem egy egysebi monti. 2X km/h-val közelekedek vele, használom a kisebb utcákat, bringautakat is amik szintén lassítanak. Már a pozíció miatt is lassabb, egyenes háttal (azért nem, de az outihoz képest igen) nehezebb haladni. Komfortos az út, nem erőltetem meg magam. (ez váltó nélkül elég nehezen élhető út ha sokat közlekedsz domboldalakon)

    Ha outira ülök csak forgalmas utakon megyek nem tudom megállni hogy ne 35+ körül menjek. (ami jó esetben 40+ is lehet) Kényelmesebb a forgalomban közlekedni vele, kevésbé érzem magam vele lassító tényezőnek az út szélén. Még akkor is gyorsabb a tömegközlekedésnél ha nem kell várni a buszokra és minden egyből jön. Hozzátenném hogy a belváros közepén megint csak lassabb lenne ez, nem arra járok. Így viszont tuti megizzadok.
    Ha dugóban autók közt kell kavirnyálni oda minden előnye a sebességet tekintve. A virsligumi szintén nem a legkomfortosabb.

    Neked is azt kell eldönteni milyen utakon és milyen intenzitással szeretnél közlekedni/tudsz-e zuhanyozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák