Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz ludsimon #23200 üzenetére

    No látod, csak érdekel a montizás is. :) Mi kimentünk nézelődni, bár meg kellett állapítsam, hogy kívülről elég unalmas dolog a maraton, belülről viszont izgalmas. :) Dirtyz-nek ezúton is gratulálok, korosztályos negyedik helyet szerezte meg! :C

    mindenki: Egyelőre ki tervez úgy, hogy Szilvásra jön?
    Részemről ugyanis gondolkodóban vagyok még, hogy induljak-e (elmenni mindenképp elmegyek)... Az elmúlt három napban megvolt kb. 100 km és (Garmin connect szerint legalábbis) legalább 1300 m szint, de jó része aszfalton, és sokszor nagyon meghaltam, pl. Prédikálóra menet. :( A futás kihagyása súlyos következményekkel jár, hiába... Kérdés, hogy tudok-e addig annyit fejlődni, hogy menjen, figyelembe véve a rendelkezésre álló korlátozott időt is...

    Ja plusz ha valaki jó fully vázat akar venni, egy ismerős árulja épp az övét klikk, ez jó vétel, mivel tudom, hogy nem ment vele sokat és nem nyúzta, vigyázott rá. Ráadásul Giant, ami ugye geóban igencsak a top. Ez saját tapasztalat is, a Specimhez képest barátom Giant NRS2-je egészen más feeling, felfelé mászásnál érezhetően jobb, és lock nélküli rugóstaggal sem pogózik sosem... :U

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák