Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    Srácok, közben kérdeznék egyet. Az egy dolog, hogy "nagybringa" vásárlást tavasszal tervezek, de valami sulibajárós canga előbb is befigyelhet. Erre nem szánnék sokat, olyan 20-30k között keresek valami tekerőt. Lehet outi(bár még sose volt :) ) is, teljesen mindegy, csak nagy kerekek legyenek, és suhanjon. Súlya, színe nem igazán érdekel. Lehet fix áttételes is. Ilyet fogok találni, ha apro.bikemagon körülnézek? Van valami amit tudtok ajánlani(ha nem is konkrétan)?

    dqdb:

    Evidens, hogy a súlynak is van szerepe. Ezért is írtam, hogy ha "csak" 130k-s bringával fogok indulni, akkor hamar rámegy az ára. Mondjuk nem csak könnyítés, miatt, de na érted :) Fejlesztéssel együtt jár, hogy próbálunk könnyíteni. Egyébként bosszantó, mert amíg még csak körbeszaglászik az ember, akkor vannak olyan finomságok, hogy uhh, amikor meg pénze is van, akkor keresgélhet mint a hülye, hiába. Én 1 hónapja szúrtam ki egy Meridát az aprón, 160-ért, de ha tavasz lett volna, akkor benyelem azt a +40k-t, mert biztosan megérte volna, felszereltséget/súlyt/strapabíróságot tekintve. Hosszútávon legalábbis nem biztos, hogy annyit kellett volna rá költeni. Persze már hetek óta elvitték :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák