Új hozzászólás Aktív témák

  • ekrisztian

    senior tag

    válasz Zeki #96205 üzenetére

    Annó én is jelentkeztem a Mercihez, szalag munka is jó lett volna. Felhívtak lenne meló menjek be. Mondom mégis mi? Ajtót kell feltenni, mondom fel tudom tenni, de én villamosági szerelő vagyok, azt szeretem csinálni, azt tanultam ez érdekel. De neki ajtókat felszerelő ember kell. Mondom akkor induljunk duplabérezéstől mert olyat kell csinálnom amit nem szeretek. De hát ez betanított munka lesz...Na látja ez a rossz megközelítés, mert ha holnap magának traktorozni kell a Palibácsinál, maga is a dupláját kérné.
    Sok hülye kivívta magának az egyenlő munkáért egyenlő bért. Ez két embernek jó, aki lassú nem akar fejlődni és utál dolgozni, illetve a főnöknek. Mert bérfeszültségre hivatkozva nem kell többet fizetni.
    Ami hiány szakma vagy hiány pozíció, én ott minimum 40 %-al többet fizetnék. Ha ez egy diplomás fizetésnél többre jön ki, akkor lehet azt a munkát is diplomával csinálni.
    Pont nem érdekel, hogy valakinek volt e segge, kedve,pénze,tehetsége diplomához. Olyan ember pont mint te vagy én.

Új hozzászólás Aktív témák