Új hozzászólás Aktív témák

  • aXXon

    senior tag

    Léttrehoztam egy zárt facebook csoportot, PH@Kecskemét néven. A célom az lenne vele, hogy a ritkásan előforduló találkozóink fényképeit jobban nyomon lehessen követni, hiszen már majdnem mindannyian fent vagy a facebookon is, így oda lehet feltolni a közös képeket. Azt nem tudom, hogy a facebook policy hogy áll a csöcsös képekhez, de nyilván az is belefér, ha nem moderálja ki a pofakönyv. Illetve kitudjuk írni a találkozók időpontjait, talán azokat is egyszerűbb lenne leszervezni.

    Nem tudom jó ötlet-e, majd elválik, aki hirtelen eszembe jutott, meghívtam, aki eszetekbe jut hívjátok meg és aki nem kapott meghívót, az szóljon, természetesen megy neki is.

    szerk: na meg akinek nem tudom az igazi nevét és ebből kifolyólag nem is ismerősöm, szintén nem tudtam meghívni

    ilyenek : WunderKinder, bsh, chipi-85, Chaser, Norberto, Teebee73, a teljesség igénye nélkül

    [ Szerkesztve ]

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Új hozzászólás Aktív témák