Új hozzászólás Aktív témák

  • poffsoft

    addikt

    válasz alázógyík #53308 üzenetére

    gondoltam rá. csak momentán ez a 'legjobb', ami rajta van, és nincs frissítése.
    de:
    egészen 5 nappal ezelőttig semmi gondom nem volt vele (azt viszont ne kérdezd meg, mit csináltam vele akkor, mit töröltem, telepítettem :D)

    Másik gondom viszont nemtom összefügg-e ezzel: a kellemes őszi időben sétálgatva (úgy 3 napja), zsebemben a telóval, egyszer csak kézbe véve azt láttam, hogy a képernyő középső harmada 'vibrál', mintha döglődne a háttérvilágítása abban a szekcióban. Továbbá ennek az oszlopnak bizonytalan körvonalakkal olyan képe volt, mintha 'megfolyt/törött' LCD-t nézegetnénk. Rebootra semmi változás. Majd a szobában némi pihenés után meggyógyult, azóta a hideg utcán sem sem produkálta ezt. Vajon ez hardver hiba vagy okozhatja valami ügyes program is? :B
    Kezd az elégedettségi mutatóm zuhanni a telómmal kapcsolatban. Mióta nem folyamatosan baxtatom, egyre jobban amortizálódik... :D :D

    daninet: bekápnak mindig örül :K . A gond az, ha a bekáp hozza magával a 'vírust' is ... ;]

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák