Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsee71

    őstag

    adp, soldier2: Köszönöm a segítséget! Megtörtént a vízkőmentesítés, reggel meglátjuk tapasztalok-e bármi változást.

    Holnaptól nálam is indul a fagyasztás, saját megközelítésben. Kemény 440,- forintért vettem 40 db simitózáras tasakot, azok mennek egy befőttes üvegbe. Helyszűke van, nem volt jobb ötletem. :)

    Ex és jelenlegi Mazzer tulajok:
    Az őrlő érkezésekor írtam, hogy jól meg volt kenve az állítógyűrű menete, ami rendesen tele is rakódott őrleménnyel. Amennyire tudtam kipucoltam, de mindet nem tudtam lehozni. Espresso tartományban boldogan használtam a gépet, a finom állítgatások közepes erővel mentek. Ma ki akartam próbálni filterhez, hát megértem a megcélzott pozícióba tekerni (1.4->3.5). És ez még hagyján...visszafele konkrétan eszközt kellett keresnem, hogy a kellő nyomatékhoz meglegyen az erőkar, és úgy is szenvedés volt. Egy tiszta menet is ilyen szinten megszorul az őrleménytől, vagy még a kenőanyag kísért? Nekimehetek egy multicsiszoló (aka Dremel) szőrös keféjével? Külföldi fórumokon úgy olvastam, hogy elég sérülékeny a menet, nem szeretném tönkre tenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés