Új hozzászólás Aktív témák

  • zozoka49

    csendes tag

    Segitséget szeretnék kérni.Most kaptunk egyik ismerősünktől aki hosszabb időre külföldre ment egy Elektrolux EEA250 CREMAPRESSO kávéfőzőt.A gép 1 éves, állitólag náluk hibátlanul működött. Nálunk 3 alkalommal rendesen főzte a kávét, utána nem jött ki a kávé. Elolvasva a használatit, a hibaüzeneteknél ilyenkor az ok:vagy nagyon meg van tömve, vagy vizkőteleniteni kell.Ha a kávé nincs megtömve, akkor is egyszer kijön a kávé, 2-3 szor nem jön ki.A használati szerint,ha a vizkőmentesitést elakarom végezni, egy érmével távolitsam el a főzőfejet/a részei maradjanak együtt/ Az érmével nekem csak a főzőfejnél levő szürő vehető ki.
    akinek van ilyen vagy ért hozzá az egész főzőfejnek ki kellene jönni?és az hogyan vehető ki?Mivel az egész főzőfej nekem nem jött ki a készülékhez adandó vizkőoldószert nem mertem beletölteni a gépbe, nehogy kárt tegyen valahol. Megpróbáltam itt a fórumon olvastam ecettel vizkőteleniteni. Az ecetes viz szépen kijön, át is mostam tiszta vizzel de a kávé most sem jön ki. Akinek ilyen gépje van, van ért hozzá, mit tehetnék még???Köszönöm előre is a segitséget.

Új hozzászólás Aktív témák