Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz CyberPunk666 #16871 üzenetére

    Szeretnel egy fuelio / andromoney adatbazist, amiben minden, autoval kapcsolsatos koltseg, fogyasztasi statisztikak, adatok tetelesen vezetve vannak, evekre visszamenoleg? :)
    Vagyok akkora soher allat, hogy vezetem forintra pontosan es nem a levegobe beszelek :)

    Csepel - Obuda utvonal jo regen lehetett, mert mostanaban siman megvan az 1 ora kifele csucsidoben, es meg csak csepelig se kellett menni erte, eleg a petofi hid kornyekerol. Visszafele befele a varosba volt hogy 2.5 ora.
    (asszony bekason melozik, jartam arra eleget, kozmegegyezes volt hogy hacsak nem dobjak le az atomot, akkor inkabb tomegkozlekedik, sokkal gyorsabb, nincs nekunk ennyi felesleges idonk).

    A sajat zene szol resze tetszett: fulhallgatot feltalaltak egy joideje.... :)

    Nemzeti szinhaznal szoktam atszallni, valoszinuleg sokan gondolkoznak ugy mint te, mert sokszor 7-8 percig nem latni a hidon autot amiben ketten ulnenek :) (igen, vagyok akkora b*zi hogy hobbibol ezt is figyelem / merem :D ) de a kenyelemnek tudjuk mi az ara...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák