Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz zack #9055 üzenetére

    Kérdés, mennyire szükségszerűek ezek a funkciók a mindennapokban, és valóban hasznosabbá, könnyebbé teszik-e a user életét. A jelenlegi értesítési rendszer szerintem iOS-re sokkal jobb, mint androidra, átláthatóbb, tartalmasabb, stb. Kérdés milyen hekkelésre van szüksége az embereknek, illetve ki és miért akar mindenfélét kipróbálni rajta. Igazából az egész iOS koncepció az alkalmazások használatára épül, a homescreenre csak úgy tekint, mint egy szükségszerű rosszra, ami tényleg csak egy csatorna az alkalmazáshoz vezető úton. Én úgy gondolom, hogy egy telefonnál az értesítési rendszer és az alkalmazások milyensége a két legfontosabb szempont, plusz a böngésző, a többi ugyanis csak egy légüres tér, ami valójában fölöslegesen rabolja az emberek idejét. Tehát a böngésző a GS2 mellett szól, az alkalmazásváltás, alkalmazásindítás illetve az értesítési rendszer, push pedig az iPhone mellett. Persze ezen nyilván lehet vitatkozni, de én nem tudom elképzelni, mi az a rengeteg dolog, amit ha beállíthatok, átállíthatok a telefonomon, akkor nekem jobb lesz. :U Lévén, hogy a telefon eleve egy mobil eszköz, így szerintem az egyszerűség, letisztultság a legfontosabb szempont, és ha a windowshoz kell hasonlítani, az már régen rossz szerintem. :U Egyébként én is kacérkodtam a váltás gondolatával, aminek a lehetőségét a jövőben se vetem el, de engem speciel akkor se foglalkoztatna, hogy millió dolgot állítgassak, mert egyszerűen nem látom értelmét, hogy egy fogyasztói eszközt miért "alkotói" mentalitással használjak, illetve mitől lesz jobb nekem, ha a rendszer bütykölésére fordítom az időt, ahelyett, hogy a milliónyi alkalmazást próbálgatnám. Na de nem vagyunk egyformák. :)

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák